نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429738
هوای تهران در شرایط ناسالم قرار گرفت
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هوای سالم در تهران دوام نیاورد و امروز برای گروه‌های حساس جامعه در شرایط ناسالم قرار گرفت.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۴
به گزارش فارس، براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، میانگین 24 ساعته کیفیت هوای تهران در صبح امروز با 40 واحد افزایش نسبت مدت مشابه طی روز گذشته در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار گرفت.از ابتدای فصل زمستان رنگ تهران خاکستری شده است و تنها راهکار آبی شدن هوا بارش باران است.

امروز نیز هوا پس از یک روز که در شرایط سالم بود دوباره در شرایط ناسالم قرار گرفت و به بیماران قلبی‌و ریوی‌، سالمندان و کودکان توصیه شده است در فضای باز قرار نگیرند.
 
کلمات کلیدی : آلودگی هوای تهران+کیفیت هوای تهران
 
كريمي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۰ ۲۰:۴۴:۱۳
فاجعه انساني الودگي هوا روزانه از جنگ تحميلي بيشتر تلفات ميگيرد ولي با اين تفاوت كه براي دفاع از جان مردم هيچ كاري انجام نميشود، مسوولين حتي از اجراي يك طرح زوج وفرد از درب منازل عاجزند وفقط با سياسي نگري سعي در رفع ورجوع مساله دارند.اين موضوع هم اكنون يك موضوع امنيت ملي است ، اي كاش مسوولين فرمايشات حضرت اقا را در اين مورد در سالهاي گذشته به دقت گوش ميكردند. (4092157) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.