توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 339855
کیفیت هوای آخرین روز سال ۹۴ پاک است
معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران کیفیت هوای آخرین روز اسفند سال ۱۳۹۴ را پاک دانست و گفت: تعداد روزهای پاک امسال به ۲۱ روز رسید.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۱
محمد رستگاری امروز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم افزود: دستگاه‌های سنجش کیفیت هوای استان تهران عدد 42 را نشان می‌دهد که بیانگر پاک بودن هوای استان تهران است و امیدواریم این روند در سال جدید نیز ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: بهبود کیفیت هوا و کاهش آلاینده‌ها می‌تواند در سلامت مردم تاثیر بسزایی بگذارد و کاهش غلظت آلاینده‌ها در استان تهران در حال حاضر به عواملی نظیر کمتر شدن تردد شهروندان،کاهش منابع تولید آلودگی،وزش مناسب باد و تمهیدات اندیشیده شده سازمان محیط زیست بستگی دارد.

**یکپارچه شدن معاینه فنی هنوز انجام نشده است

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران همچنین درباره اجرایی شدن سیستم یکپارچه معاینه فنی خودروها نیز گفت: این سیستم هنوز به طور کامل انجام نشده و تنها به صورت آزمایشی در برخی شهرها اجرایی شد.

رستگاری خاطرنشان کرد: منتظر رفع برخی اشکالات فنی این سیستم یکپارچه هستیم تا به صورت کامل اجرایی شود و این طرح بزرگ در سراسر کشور نیز عملیاتی شود.
 
کلمات کلیدی : کیفیت هوای تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.