توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459933
پرداخت حقوق شهدای پلاسکو به خانواده ها تا زمان بازنشستگی
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: گزارش حادثه پلاسکو مشمول زمان شده و این اتفاق به هیچ وجه از سوی افکار عمومی پذیرفته نیست.
 
به گزارش میزان، ابوالفضل قناعتی گفت: گزارش ابتدایی در رابطه با حادثه پلاسکو و رسیدگی ها و اقدامات اولیه صورت گرفته بعد از حادثه در صحن علنی شورای شهر تهران ارائه شد.
 
وی افزود: قرار شده کمیته حقوقی و کمیته فنی تشکیل شده در شورای شهر تهران نیز گزارش نهایی خود را به هیئت رئیسه ارائه و پس از آن در صحن شورا قرائت کنند.
 
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به عقب ماندگی کمیته های تشکیل شده در شورای شهر از برنامه زمان بندی اظهارکرد: زمان بندی مشخصی برای کمیته های تشکیل شده در شورای شهر برای ارائه گزارش حادثه پلاسکو تشکیل شده بود اما این کمیته ها اکنون از زمان تعیین شده عقب هستند.
 
قناعتی تاکید کرد: خانواده شهدای پلاسکو، کسبه این ساختمان و همچنین افکار عمومی به دنبال یافته های بررسی های صورت گرفته هستند و باید هر چه سریع تر نتیجه تحقیق و تفحص های صورت گرفته اعلام شود.
 
وی با بیان اینکه " نباید پاسخ به سوالات افکار عمومی مشمول زمان شود" گفت: باید کمیته های تشکیل شده در شورای شهر تهران هر چه سریع تر جمع بندی خود را انجام و نتایج یافته های خود را اعلام کنند.
 
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در خصوص کمک های ارائه شده به خانواده شهدای آتش نشان اذعان کرد: به این خاطر که شهدای آتش نشان به عنوان شهدای خدمت معرفی و شهید میدان نبرد معرفی نشدند، خانواده های آنها تا زمانی که مهلت بازنشستگی شهدا سر برسد حقوق ماهیانه آنها را دریافت و بعد از آن نیز حقوق بازنشستگی دریافت می کنند.
 
قناعتی ادامه داد: خانواده شهدای آتش نشان مانند کارمندان شهرداری محسوب شده و هر سال نیز مشمول افزایش حقوق می شوند.
 
وی با اشاره به ارائه کمک های موردی از سوی شهرداری و برخی نهادهای دیگر به خانواده شهدای آتش نشان خاطرنشان کرد: تاکنون برخی کمک های موردی به خانواده شهدای آتش نشان ارائه شده است اما این کمک ها به هیچ وجه کافی نبوده و باید حمایت های بیشتری از این خانواده ها صورت گیرد.
 
کلمات کلیدی : پلاسكو + آتش سوزی پلاسکو + شهدای پلاسکو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.