نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470601
تخفیف‌های شهرداری به مالک ساختمان پلاسکو/ بخشش بخشی از هزینه‌های ساخت بنای جدید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۲
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد بخشش بخشی از هزینه‌های ساخت بنای جدید در محل ساختمان تخریب شده پلاسکو مطرح و این موضوع در حال پیگیری است.

ابوالفضل قناعتی در گفت و گو با میزان گفت: بعد از حادثه پلاسکو شاهد بودیم که کسبه حاضر در این ساختمان به شدت متضرر شده و آن زمان قول‌های مساعدی برای بهبود وضعیت آن‌ها ارائه شد.

وی افزود: برخی دستگاه‌ها تا حدود زیادی به وعده‌های داده شده به این کسبه عمل نکرده و همین موضوع نیز مشکلاتی را برای کسبه متضرر شده در پی داشت. 

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به پیشنهادات ارائه شده به منظور کمک به ساخت مکانی جدید در محل ساختمان تخریب شده پلاسکو اظهارکرد: یکی از سیاست‌های شهرداری تهران ارائه کمک به مالک ساختمان پلاسکو جهت راه اندازی مجدد یک فضای تجاری در محل ساختمان تخریب شده است. 

قناعتی ادامه داد: بر این اساس پیشنهاد شده شهرداری مساعدهایی را در زمینه هزینه‌های نوع کاربری، صدور پروانه و همچنین سایر مجوز‌ها داشته باشد تا هر چه سریع‌تر تکلیف کسبه متضرر شده ساختمان پلاسکو مشخص شود. 

وی با تاکید بر لزوم حمایت تمام دستگاه‌ها از کسبه متضرر شده ساختمان پلاسکو خاطرنشان کرد: باید به این موضوع توجه شود که کسبه ساختمان پلاسکو در یک روز تمام سرمایه خود را از دست داده و حمایت از آن‌ها برای فعالیت مجدد یک الزام است.
 
 
کلمات کلیدی : پلاسكو + آتش سوزی پلاسکو + شهدای پلاسکو
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۷:۳۶:۳۱
اگر شهردار و شهرداری به وظیفه قانونی خود عمل نموده بود ، نه آتش نشانهای عزیز از دست داده بودیم و نه کسبه خسارت دیده بودند
تنها راه نجات کشور ما ، اجرای دقیق قانون
از وقتی که راهنمایی و رانندگی جهت اجرای قانون سخت گیری بیشتری کرد ، مرگ و میر در جاده ها کاهش پیدا کرد (4334468) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۴:۴۷:۴۴
شما ظاهرا سن و سالی ازت گذشته و حافظه ات یاری نمیکنه
یک بار دیگه اخبار حوادث پلاسکو رو مرور کن و ببین شهرداری کجای ماجرا بوده؛ ضمنا گزارش هیأت منصوب از طرف رییس جمهور محترم رو هم ببین تا برات محرز بشه که مقصر چه کسانی بوده اند... (4338333) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.