نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 285963
خواهر شوهر شماره عروسشان را در سایت همسریابی گذاشت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۹
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی البرز گفت: زنی که به دلیل ناکامی در ازدواج به روابط صمیمانه برادر و همسرش حسادت می کرد،با انتشارشماره تماس همسر برادرش در سایت های همسریابی،عروس جوان را به دردسر انداخت.

به گزارش مهر، سرهنگ یزدان نیکنام درباره این خبرگفت: چندی پیش زن جوانی با در دست داشتن شکواییه ای از دادسرای رسیدگی به جرایم اینترنتی به این پلیس مراجعه و اظهار کرد که فرد ناشناسی شماره تماس او را در یک سایت همسریابی قرار داده است و روزانه ده ها نفر برای ازدواج با او تماس می گیرند.

وی افزود: به دنبال این شکایت تلاش های پلیس فتا برای شناسایی عامل بارگذاری شماره تلفن در سایت همسریابی آغاز شد و ماموران با استفاده از آخرین شیوه های نوین کشف جرم به اطلاعاتی دست یافتند که نشان از حضور یک زن در ماجرا را می داد.

رئیس پلیس فتا البرز خاطرنشان کرد: پلیس با ردیابی و انجام تحقیقات شبانه روزی متهم را شناسایی و دستگیر کرد.

سرهنگ نیکنام گفت: متهم پس از دستگیری و انتقال به پلیس فتا، ابتدا منکر هرگونه اتهامی شد ولی پس از روبه رو شدن با شاکی پرونده، به ناچار لب به اعتراف گشوده و از یک حسادت زنانه پرده برداشت و گفت چند سال پیش از همسرم جدا شده و پس از جدایی در خانه پدرم زندگی می کردم. در این میان همیشه به زندگی عاشقانه برادرم با عروسمان حسادت می کردم تا اینکه یک روز مشخصات او را به همراه شماره تماسش در یکی از سایتهای همسر یابی ثبت کردم تا با این کار برادرم را مجبور به جدایی از همسرش کنم و به خیال خودم به این زندگی رومانتیک خاتمه دهم.

وی افزود: بر اساس قانون جرایم رایانه ای هر کس از طریق سامانه های رایانه ای و فضای مجازی موجبات هتک حیثیت شهروندان را فراهم کند، افزون بر اعاده حیثیت به حبس و جزای نقدی محکوم خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : قتل، خیانت، همسر، شوهر
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۵ ۰۱:۰۸:۱۳
چه خواهرشوهربدی وااای خدالعنت کنه (3964374) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.