نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409668
تذکر کتبی ۲۰ نماینده به روحانی برای تغییر در تیم اقتصادی کابینه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵
۲۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری کتبی به رئیس جمهور خواستار تغییر در تیم اقتصادی دولت برای حل مشکلات مردم شدند.

به گزارش مهر، در پایان جلسه علنی امروز مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی کشور از سوی هیات رئیسه قرائت شد.

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین به همراه ۱۹ نماینده دیگر در تذکر کتبی مشترک به رئیس جمهور، خواستار تغییر در تیم اقتصادی دولت برای حل مشکلات مردم به ویژه اقشار آسیب پذیر شدند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در تذکر کتبی به وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت جلوگیری از واگذاری طرح معماری اسلامی آزادراه تهران- شمال به شرکت ایتالیایی تاکید کرد.

مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران نیز در تذکر کتبی به وزیر کشور خواستار راه اندازی مترو تهران به اسلام شهر شد.

محمدجواد فتحی، ابوالفضل سروش، مهدی شیخ، محمدرضا نجفی، علیرضا رحیمی، محمدرضا بادامچی، محسن علیجانی زمانی، نمایندگان تهران و عباسعلی پوربافرانی نماینده نایین و محمود بهمنی نماینده ساوجبلاغ و طالقان در تذکر کتبی مشترک به وزرای اقتصاد و صنعت خواستار جایگزین کردن خط تولید موتورسیکلت برقی به جای موتورهای بنزینی شدند.

علی محمد شاعری نماینده مردم بهشهر در تذکر کتبی به رئیس جمهور خواستار توضیح درباره علت عدم تعیین نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی شد.

نمایندگان استان زنجان در مجلس نیز در تذکر مشترک به وزیر راه و شهرسازی بر لزوم توجه جدی به قراردادهای واگذاری آزادراه های کشور و ارزیابی پیمانکاران تاکید کردند.

محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه نیز در تذکری به وزیر علوم خواستار توضیح علت بی توجهی به دانشگاه های پیام نور و علمی و کاربردی شد.

جمعی از نمایندگان مردم تهران نیز در تذکر مشترک به وزیر نیرو بر لزوم حل مشکل آب کشاورزی جنوب  تهران تاکید کردند.

حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در تذکر کتبی به وزیر آموزش و پرورش خواستار توضیح درباره علت حذف درس «مساجد مسلمانان» از کتاب درسی چهارم دبستان شد.
 
کلمات کلیدی : مجلس+كابينه دولت +حسن روحانی+ترمیم کابینه
 
م. الف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۲ ۱۸:۱۰:۵۹
بهتر است در وزارت نفت صنعت و معدن راه و شهر سازی تغيرات صورت گيرد. (3998905) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.