توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 403790
تراپ از برگ بنغازی علیه کلینتون استفاده می کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۴
«دونالد ترامپ» نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از مادر یکی از کشته شدگان وزارت خارجه در دوران مسئولیت «هیلاری کلینتون» دعوت کرده است تا در واپسین مناظره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند.روزنامه دیلی میل نوشت: «پت اسمیت» مادر «شان اسمیت» مشاور سابق فناوری اطلاعات وزارت خارجه آمریکا تایید کرده که ترامپ از او برای شرکت در جلسه مناظره دعوت کرده است و او قصد دارد این دعوت را بپذیرد.
پت اسمیت امروز در یک نشست مطبوعاتی آنلاین گفت: 'فکر می کنم در این جلسه خواهم بود، اما مطمئن نیستم.'
وی پیش تر گفته بود که «هیلاری کلینتون» وزیر سابق خارجه آمریکا را مسئول مرگ فرزندش می داند.
گروهی از شبه نظامیان مسلح در سال 2012 با نارنجک و خمپاره به کنسولگری آمریکا در بنغازی(لیبی) حمله و آن را ویران کردند؛ در این حمله، شماری از کارمندان کنسولگری، سفیر آمریکا و دو تن از وابستگان سازمان اطلاعات مرکزی(سیا) کشته شدند.
اطلاعاتی که بعدها منتشر شد، نشان داد کارمندان کنسولگری آمریکا پیشاپیش از وزارت خارجه درخواست نیروهای امنیتی بیشتر کرده بودند که با بی توجهی این وزارتخانه رو به رو شده بود.
حادثه بنغازی در دوران وزارت کلینتون رخ داد که اکنون رقیب ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری است.
آخرین مناظره هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ، بامداد پنجشنبه به وقت ایران در لاس وگاس به میزبانی شبکه «فاکس نیوز» برگزار خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+هیلاری کلینتون+انتخابات آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.