توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496491
فهرست تمام رشته محل های مجاز دانشگاه آزاد اعلام شد
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۱
وزارت علوم تحقیقات و فناوری، فهرست بیش از ۶ هزار رشته محل کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد اسلامی را بر روی سایت خود قرار داد.

به گزارش مهر، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، تمام رشته محل های مجاز کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی را بر روی سایت خود قرار داد.

وزارت علوم در بخش اول،  ۳ هزار و ۸۴۹ رشته محل کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را که دارای مجوز هستند، اعلام کرده بود و در مرحله دوم و بخش پایانی ۲ هزار و ۲۰۸ رشته محل را نیز اعلام کرد که در مجموع ۶ هزار و ۵۷ رشته محل کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برروی سایت وزارت علوم قرار گرفت.

مرجع تصویب این رشته محل ها، شورای عالی انقلاب فرهنگی، قطعی، کمیته ارزیابی، یکبار پذیرش در سال ۹۶ اعلام شده است. این رشته محل ها در گروه های پزشکی، دامپزشکی، علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، و هنر ومعماری اعلام شده است.

داوطلبان برای اطلاعات بیشتر می توانند به سایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری بخش معاونت آموزشی به نشانی https://edu.msrt.ir/fa  مراجعه کنند.

براساس این گزارش، علیرضا رهایی معاون آموزشی دانشگاه آزاد پیش از این به مهر گفته بود نظر معاونت آموزشی وزارت علوم این است که نتایج نهایی رشته های مورد تایید بعد از بررسی تمام رشته ها اعلام شود.
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۱۶:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۱۵:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۰۹:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۰۸:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۰۹:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۰۹:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۱۵:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۱۰:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۰۸:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۵:۴۷
 
 
کلمات کلیدی : وزارت علوم + حذف رشته + دانشگاه آزاد + انتخاب رشته
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.