نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486949
ابطحی: اقدام وزارت علوم در حذف رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد سیاسی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: اقدام وزارت علوم در حذف رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد سیاسی است و در صورت عدم اصلاح با آن قانونی برخورد می‌کنیم.

"سیدمحمدجواد ابطحی" عضو کمیسیون آموزش،  تحقیقات و فناوری در گفتگو با باشگاه  خبرنگاران جوان، با اشاره به حذف  برخی رشته‌های دانشگاه آزاد از سوی وزارت علوم و تحقیقات گفت: هیچ شکی در اقدام سیاسی وزارت علوم در حذف رشته های دانشگاه آزاد وجود ندارد.

وی ادامه داد:  آنها بعد از حضور آقای ولایتی به عنوان رئیس هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی زمانی که مشاهده کردند که باند بازی ها در حال منحل شدن است،   به دنبال فشار آوردن از بّهدی دیگر هستند.

ابطحی تصریح کرد: تنها در خمینی شهر 35 رشته تحصیلی را حذف کردند، رئیس دانشگاه به بنده می‌گوید با این اوصاف و وضع هیئت علمی‌ و امکانات باید دانشگاه را تعطیل کنیم. 

نماینده مردم خمینی‌شهر تاکید کرد: اگر وزارت علوم نخواهد کوتاه بیاید ما با قانون در مقابل آن‌ها می‌ایستیم و با تصویب طرحی دو فوریتی آنها را موظف می‌کنیم که آزمون دانشگاه آزاد را از وزارت علوم جدا کنند.
 
کلمات کلیدی : وزارت علوم + حذف رشته + دانشگاه آزاد + مجلس
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۰۷ ۰۹:۳۰:۴۰
من کاری به سیاسی و غیر سیاسی بودن این تصمیم ندارم ولی به شخصه معتقدم افزایش قارچ گونه واحدها و رشته های دانشگاهی اعم از ازاد و غیر انتفاعی و پیام نور و ... تیشه به ریشه علم مملکت زده و باعث اتلاف میلیاردها سرمایه و بیشتر از اون میلیاردها ساعت مفید کاری جوانان کشور که باید صرف ابادانی میشد شده است از فارغ التحصیلان اغلب رشته واحدهایی که حذف شدن اگر ازمون بگیرید اندازه یه سال اولی دانشگاه دولتی سواد ندارند و تبعات بعدی ان در جامعه عیان است (4449132) (alef-11)
 
هایزنبرگ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۷ ۰۹:۴۶:۴۶
برادر من!دقیقا کار شما سیاسی کاری است که می خواهید از محل فروش مدرک و حراج.. تلف کردن وقت و انرژی جوانهای مملکت در دانشگاه آزاد و ایجاد توقع بیجا در عده ای که حتی درصد کنکور ریاضیشون منفی بوده، کسب درامد کنید!!
تو این مملکت، یک کار درست و منطقی در جهت اصلاح امور هم صورت می گیره، یک عده که معلوم نیست .. به کارشکنی می پردازند و اینگونه از موقعیتشون سو استفاده می کنند... (4449172) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.