توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452499
نشست خبری سرمربی استقلال بدون دوربین‌های تلویزیونی
منصوریان: نمی‌دانم چگونه به زمانی بگویم "ساکت"/ از درون خانواده به بازیکنان من توهین می‌کنند
بخش ورزشی الف، 18اسفند 95
سرمربی تیم استقلال بازی برابر سایپا را دیداری "پرکش و قوس" ارزیابی کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱
به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان بعد از پیروزی تیمش با حساب دو بر یک برابر سایپا گفت: بازی پر کش و قوسی بود و می‌شد یک بر صفر یا دو بر صفر ببریم.

او افرود: جوانان‌مان غفلت کردند و گل خوردیم ولی خدا به جوانان ما عنایت داشت و بازی را بردیم. باید حواسمان باشد تا اتفاقات را کنترل کنیم. باید جوانانمان زودتر با تجربه شوند و نباید اشتباه فردی کنیم. مدیریت داخل تیم را به بزرگترهای تیمم سپردم. در مجموع از عملکردمان راضی هستم.

منصوریان ادامه داد: در کل روند بازی حقمان پیروزی بود. ما چند فرصت را در دقایق آخر از دست دادیم. خدا را شکر می کنم که به دل جوانان تیم ما و کسی مثل باقری نگاه ویژه‌ای کرد. این جوان از طرف مجموعه ما مورد اهانت قرار گرفت. می‌دانستم او امروز گل می‌زند. سعی می‌کنیم ساختارمان را حفظ کنیم. از داخل خانواده به ما آسیب می‌زنند. هفته بعد نماینده پرچم ایران مقابل لوکوموتیو هستیم. می‌خواهیم در این مسیر به ما کمک شود و حداقل سکوت کنند.

او افزود: هشت سال پیش من بازیکن استقلال بودم و می‌دانم اگر ذهن بازیکن بهم بخورد، بالانس کردنش سخت است.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که چرا تیمش موقعیت‌های زیادی از دست داد، گفت: هوادارانمان می‌دانند که این‌ها همان جوانانی هستند که سه گل به حریفان زده‌اند. ما گل خوردیم و یک گل زدیم. اما درباره مصاف آسیایی باید بگویم که آنجا جای اشتباه نیست. جلوی الاهلی با یک غفلت بازی را دادیم. جلوی التعاون با دقت بودیم و بردیم. تلاش ما این است که ضریب اشتباهات بازیکنان را پایین بیاوریم. این مسئله به ما کمک کرد تا گل دوم را بزنیم. از بازی با سپاهان این اتفاق افتاد و جوانان ما شکل گرفتند.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اظهارات امروز زمانی و تاثیراتش بر استقلال، گفت: اسم دو بازیکن را زمانی آورده که یکی از آنها بهترین گلر ایران است و حیدری هم که فرزند مکتب استقلال است. احتیاج به خسته نباشید به حیدری وجود دارد. او احتیاج دارد بدون چالش جلو برود. دیروز از زمانی خواستم سکوت کند. من از امروز زمانی را عضو هیات مدیره استقلال نمی‌دانم. صبح مسابقه او صحبت کرده است. او در سه جا به صورت زنده صحبت کرده است. با احترامی که برای او قائلم ولی به نمایندگی از تیمم می‌گویم او عضو هیات مدیره نیست.

منصوریان ادامه داد: او به کاپیتان‌های من توهین کرده است. یک روز با ۳۲۰ تومان به استقلال آمدم و بعد از سال‌ها تلاش به میلیونی رسیدم. فرشید باقری را هفت تیم می‌خواستند. به او توهین شده است. من از افتخاری خواستم که چالش‌ها را از ما دور کند. ما لازم نیست وقتمان را برای حریف بگذاریم، باید داخل خودمان را جمع کنیم. او گفته عوامل (اعتصاب در تمرین) را شناسایی کرده است. مگر جنگ است که عوامل را شناسایی کرده است؟ از دیروز صبح تا الان در رختکن تیم ما صحبت از زمانی است. هفته بعد با لوکوموتیو بازی داریم و مطمئنیم که او تا ساعت ۲۱:۳۰ امشب مصاحبه می‌کند. اینجا بازار تبلیغات نیست و آدم فوتبالی می خواهد. سر ما همیشه پایین است و فکر می‌کنم او آدرس را اشتباه آمده است.

وی افزود: از وزیر ورزش تشکر می‌کنم که همیشه حمایت کرده ولی از او خواهش می‌کنم با درایت و با افکار نوینی که دارد این مسئله را مدیریت کند. ما واقعا در آسیب هستیم. امروز زمانی مجبورم کرده که حساب کتاب بازیکنان را انجام دهم. حیدری و رحمتی ۳۸/۵ درصد و با حق سازمان لیگ ۴۴ درصد گرفته‌اند. حیدری دو سال است که طلبکار است. ما خیلی از او ناراحت هستیم. نمی‌دانم چگونه باید از او بخواهیم سکوت کند؟ دیروز گفتم روزه سکوت بگیرد ولی سه ساعت و نیم بعدش مصاحبه کرد. امروز دیدم که هواداران ما بهم ریخته هستند. من گل تساوی تیم سایپا را گردن زمانی می‌بینم. شما گل باقری را دیدید؟ بعدش چه شد؟ (بازیکنان به کنار خط آمدند و برای باقری دست زدند) این یک پیام بود.

منصوریان در پاسخ به سوالی درباره جابر انصاری و از دست دادن فرصت‌ها، گفت: وقتی بازی با سایپا است، یاد بازی استقلال و سایپایی می‌افتیم که ۴ بر ۳ استقلال با هدایت مرحوم حجازی باخت. ما امروز خیلی موقعیت از دست دادیم و به یکباره به بازی برگشتیم. همیشه نمی‌توان به راحتی از تنبیه شدن فرار کرد. من فکر می‌کنم این نقیصه را باید همه برطرف کنند. درباره انصاری هم باید بگویم او و محسن کریمی مدتی مصدوم بودند. ما سعی می کنیم مجموعه خوبی از ۲۲ بازیکن داشته باشیم. ما با جابر روزهای خوبی داشتیم. جابر برگشته و حالا نیاز به توجه و نگاه دارد. شما در انتها می‌بینید که تیم قبراقی دارید و وقتی کسی نیست، بازیکنان خوب دیگری را دارید که جایشان بگذارید. مجبور شدیم پادوانی را برای تمدید اقامتش دیروز به کیش بفرستیم و امروز حسینی به جایش عالی کار کرد.

به گزارش ایسنا، نشست خبری پس از دیدار استقلال و سایپا بدون حضور دوربین‌های تلویزیونی انجام شد و بعد از تهدید فدراسیون فوتبال، دوربین‌های تلویزیونی اجازه حضور در ورزشگاه را پیدا نکردند.
۱۳۹۶/۰۵/۲۷ ۰۸:۴۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۲۳:۰۷
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۲۰:۲۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۰۹:۲۳
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۹:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۲۰:۳۰
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۵ ۱۷:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۵ ۱۹:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۵ ۱۹:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۹ ۱۵:۲۶
 
 
کلمات کلیدی : باشگاه استقلال+باشگاه سایپا+علیرضا منصوریان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.