توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502999
شکورزاده: دایی 2 مهاجم سرعتی داشت هر دقیقه یک گل می‌خوردیم/ استقلال با این روش دهم هم نمی‌شود
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۸
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: این تیم استقلال نیست، این تیم با این روش مطمئن باشید اگر حمایت تماشاچی و رسانه نباشد دهم هم نمی‌شود.

محمدرضا شکورزاده در مورد عملکرد تیم استقلال مقابل تیم سایپا گفت: نتیجه برای تیم سایپا عالی بود. هدف آنها گرفتن یک امتیاز بود که در پایان بازی 3 امتیاز را گرفتند. استقلال هم که در این یکی دو سال یک بازی خوب می‌کند و بازی‌های بعدی هیچ برنامه‌ای در فوتبال ندارد. فقط با نفر گرفتن که کار درست نمی‌شود، باید کار فنی تیم را بالا ببرند. هیچکدام به همدیگر نمی‌خورند. هافبک‌ها 4 تا پاس به هم نمی‌دهند. مجتبی جباری اصلاً حال دویدن ندارد، معلوم نیست از کجا آمده است. یکی به من بگوید تاکتیک تیم استقلال چیست؟ چرا از لب خط هیچ حرکتی انجام نمی‌دهند؟

وی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: اگر فشار تماشاچی نباشد مطمئن باشید این تیم دهم هم نمی‌شود حداقل صدقه‌سری تماشاگران است می‌آیند و تیم را تشویق می‌کنند. اگر این طرفداران تیم استقلال طرفدار تیم سایپا باشند مطمئن باشید خیلی بهتر نتیجه می‌گیرند. 4 تا بازیکن جوان و با انگیزه آمدند حداقل دوندگی می‌کنند. آقایان اصلاً حال دویدن ندارند. 

پیشکسوت تیم استقلال در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: آقای منصوریان این تیم، تیم بزرگ مملکت است، جوانگرایی زمانی است که یک بازیکن در سطح ملی است اما جوان است. یک زمان 11 بازیکن ملی داخل زمین بودند و 7 تا 10 بازیکن ملی هم روی نیمکت بودند. قائدی بازیکن خیلی خوب و با استعدادی است، زمانی از او باید استفاده کنند که خراب نشود، البته خراب که نمی‌شود، می‌آید به شهرت می‌رسد و می‌رود با یک تیم دیگر قرارداد می‌بندد. 

شکورزاده در ادامه گلایه‌های خود از تیم استقلال خاطرنشان کرد: کلاً مدیریت سیستم ورزش ما باند و باندبازی شده است. روی نیمکت تیم استقلال باید آدم‌های بزرگ بنشینند. کمک‌های مربی در رده‌های پایه مربی‌گری نکرده‌اند، منصوریان هم فعلاً در سطح استقلال و پرسپولیس باید برود به عنوان کمک کار کند، از نظر من او بازیکن بزرگ و بچه خوبی است اما اینقدر لب خط نمایش ندهد. هنرپیشه که نیست، سوت می‌زند و حرکت می‌کند. او بیشتر از بازیکنان کنار خط حرکت می‌کند. شما هماهنگی تیم را نگاه کنید، در تعویض‌ها هیچ هماهنگی وجود نداشت. جباری را تعویض کردند او می‌گوید جباری را چه کسی تعویض کرده است.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: خودمان را گول نزنیم، پرسپولیس را نگاه کنیم، می‌آید نتیجه نمی‌گیرد و مساوی می‌کند اما 50 تا گل هم نمی‌زند. بازی قبل را نگاه کنید پرسپولیس 2 سال است بهترین فوتبال را به نمایش می‌گذارد، این تیم رقیب اصلی ما است اما باید واقعیت را بگوییم.

پیشکسوت استقلال در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: شجاعیان در تیم استقلال چه کاره است؟ اصلاً او را برای چه آوردند؟ یک دفاع روبروی خود را دور نزده است، در کل تیم دفاع راست سرحال بود اما در کنار او کسی نبود او را راه بیاندازد اما با قدرت فیزیکی خود حرکت می‌کرد. هافبک نباید کار دفاعی کند؟ تمام زور کار دفاعی تیم روی شانه‌های چشمی افتاده است. البته اول یک نفر باید دفاع کردن را به او یاد بدهد. دفاع کردن نه اینکه پا شکستن و آدم زدن. منتظری اصلاً کجا بوده است؟ او کشورهای عربی بوده است. چندتا دفع توپ کرد؟ او دفاع وسط است؟ دفاع وسط تیم ملی؟! هرکاری که بازیکن سایپا دوست داشت با او کرد. اگر علی دایی 2 بازیکن فوروارد سرعتی داشت به خدا هر دقیقه یک گل می‌خوردیم، اصلاً بازیکنان حال دویدن ندارند، دفاع‌ها خیلی سنگین هستند.

وی در ادامه انتقادهای خود عنوان کرد: این تیم هیچ برنامه‌ای ندارد، اگر تراکتورسازی را برده روی فشار تماشاچیان بوده است، چند تا بازی را باخته است؟ پارسال هم همین حالت بود اما آخرها تیم شکل گرفت. این تیم استقلال نیست، این تیم با این روش مطمئن باشید اگر حمایت تماشاچی و رسانه نباشد دهم هم نمی‌شود. من استقلالی هستم و عمرم را برای این تیم گذاشتم، امیدوارم که این تیم موفق باشد اما با این روش موفق نخواهد شد.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: تمرینات این تیم اختصاصی نیست باید تمرین اختصاصی با دفاع و هافبک‌ها برگزار کنند، بلد نیستند حداقل بروند یاد بگیرند، باشگاه حداقل آنها را 4 تا کلاس بفرستد، بازیکنانی که آورده‌اند در حد استقلال نیستند، حالا یک بازیکن در شهرستان چند گل زده اینکه دلیل نمی‌شود او را به تیم استقلال بیاورند. من اگر تیم دسته 3 داشته باشم نصف بازیکنان این تیم را می‌گذارم بیرون. نصف بازیکنان تیم استقلال در حد این تیم نیستند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان صحبت‌های خود گفت: با آوردن 4 بازیکن اسمی سر مردم را نمی‌شود کلاه گذاشت و یک روز آدم‌ها با دروغ‌گفتن به مردم رسوا می‌شوند. پول که فوتبال نمی‌آورد. بازیکن باید ریاضت بکشد تا پول به آن بدهند، اینها در کل به نظر من 100 هزار تومان هم قراردادشان نیست.
 
کلمات کلیدی : باشگاه استقلال+باشگاه سایپا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.