توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497526
بشار اسد: سوریه با تروریست‌های تکفیری روبروست که تاریخ مانند آن را به یاد ندارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۰
رئیس جمهوری سوریه تصریح کرد، سوریه با دشمن تروریستی تکفیری روبروست که تاریخ مانند آن را در کینه و فریب به یاد ندارد و در پس آن برخی طرف‌های منطقه‌ای و بین‌المللی قرار دارند که سالهاست برای سیطره بر همه منطقه می‌کوشند.

به گزارش فارس، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه به مناسبت تأسیس هفتاد و دومین سالگرد تأسیس ارتش این کشور اظهاراتی را مطرح کرد.

اسد در پیام خود خطاب به نیروهای ارتش سوریه گفت: حماسه ای بزرگ را رقم زدید و با صلابت و عزم خود پیروزی نزدیک را کتابت میکنید. وی تصریح کرد که سوریه با دشمن تروریستی تکفیری روبروست که تاریخ مانند آن را در کینه و فریب به یاد ندارد و در پس آن شماری از طرفهای منطقه ای و بین المللی قرار دارند که از سالها پیش برای سیطره و هیمنه بر همه منطقه میکوشند.

رئیس جمهور سوریه که پیام خود را در مجله «جیش الشعب» منتشر کرد، اظهار داشت: «توانستیم بایستیم و دستاوردهایی را محقق کردیم که به مدد جانفشانیهای ارتش ادامه دارد». وی خطاب به ارتش سوریه اظهار داشت: ای حامیان میهن و رقم زنندگان پیروزی... امنیت و ثبات را در وطنمان تثبیت کردید تا مانند گذشته امن شود».

اسد در پایان به ارتش سوریه گفت که یقین داشته باشند که پیروزی با آنان است.
 
کلمات کلیدی : بشار اسد، سوریه ،تروریست‌، تکفیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.