نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494024
انتقاد عراقچی از برخوردهای غیرسازنده آمریکا با برجام
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰
معاون وزیر خارجه ایران در دیدار با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تاکید بر اهمیت و حساسیت نقش آژانس و وظایف آن در نظارت بر اجرای برجام، از بدعهدی و برخوردهای غیرسازنده دولت جدید آمریکا در این زمینه به شدت انتقاد کرد.

به گزارش فارس، در این دیدار که در آستانه نشست کمیسیون مشترک برجام انجام شد، معاون وزیر خارجه کشورمان ضمن تشریح سیاست های اصولی کشورمان در زمینه برجام و اجرای تعهدات مربوطه بر اهمیت و حساسیت نقش آژانس و وظایف آن در زمینه نظارت بر اجرای توافق هسته ای با بی طرفی کامل و بصورت حرفه ای تاکید و از بد عهدی و برخوردهای غیرسازنده دولت جدید آمریکا در این زمینه به شدت انتقاد کرد.

یوکیا آمانو نیز در این دیدار ضمن تقدیر از روند مطلوب و همکاری های خوب جمهوری اسلامی ایران با آژانس و انجام تعهدات مرتبط هسته ای از سوی کشورمان که در گزارشات منتشره از سوی آژانس منعکس شده است ابراز امیدواری کرد که اجرای دقیق برجام از سوی همه طرف ها ادامه یابد.

نشست کمیسیون مشترک برجام صبح امروز (جمعه) با حضور نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ١+٥ در وین برگزار خواهد شد.
 
 
کلمات کلیدی : آمانو+برجام
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۳۰ ۲۱:۰۶:۳۱
این سئوال را از چه کسی میشه پرسید،آمریکا اگر برجام را کنار بگذارد چه اتفاقی برای ما وبعد شرایطی برای آمریکا بوجود میآید؟آمریکا از چی باید بگذره تا برجام رو اصطلاحا پاره کنه؟اگر آمریکا برجام رو پاره کنه ما چی بدست میاریم!!و چی از دست میدیم؟ (4483360) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.