توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387708
ولایتی: عراقچی بزودی بدعهدی‌های آمریکا را اعلام می‌کند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۲
عضو هیئت عالی نظارت بر اجرای برجام، از برگزاری جلسه‌ای با مسئولیت سیدعباس عراقچی برای یادآوری سنگ‌اندازی‌های آمریکا در اجرای برجام در آینده‌ نزدیک خبر داد.

به گزارش مهر، عضو هیئت عالی نظارت بر اجرای برجام، از برگزاری جلسه‌ای با مسئولیت سیدعباس عراقچی برای یادآوری سنگ‌اندازی‌های آمریکا در اجرای برجام در آینده‌ نزدیک خبر داد.

علی اکبر ولایتی اظهار داشت: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، دوستان مذاکره‌کننده ما نهایت تلاش را که در حد وسعشان بود، انجام دادند اما طرف مقابل که در رأس آنها آمریکایی‌ها هستند، به هر طریقی که توانستند سنگ‌اندازی کردند.

وی تصریح کرد: بدون تردید تا زمانی که به آمریکایی‌ها فشار وارد نشود، به سهولت کاری را که به عهده‌شان هست انجام نمی‌دهند، این را به روشنی دیده‌ایم.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکایی‌ها بدعهدی کردند و مطابق آنچه باید انجام دهند، انجام ندادند.

ولایتی اظهار داشت: ایران مطابق زمانبندی که تعهد کرده بود و حتی زودتر از آن، به وظایف خود عمل کرد ولی آمریکایی‌ها بدعهدی کردند.

عضو هیئت عالی نظارت بر اجرای برجام تاکید کرد: جلسه یادآوری سنگ اندازی‌های آمریکا در اجرای برجام به زودی برگزار خواهد شد.

ولایتی پیشتر نیز گفته بود: در مذاکرات، یک طرف کشورمان و طرف دیگر ۱+۵ تا پایان، گفتگو کردند اما اکنون یکی از آنان که از ابتدا معرکه‌گردان بود همچنان فعال مایشاء است و هر کاری دلش می‌خواهد می کند و آن ۵ عضو دیگر هیچ کاری نمی‌کنند.
 
کلمات کلیدی : ولایتی+پرونده هسته ای+عراقچی+بدعهدی آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.