توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437603
آخرین دستورات آیت‌الله هاشمی در مجمع تشخیص مصلحت چه بود؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۹
اعتماد نوشت:دیروز اعضای کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در محل جلسات همیشگی این مجمع، دور تا دور میزی جمع شدند که بر جایگاه رییس آن، قاب عکسی از آیت‌الله هاشمی قرار گرفته بود؛ قاب عکسی که پس از ٢٧ سال نخستین جلسه بدون رییس را رسمیت می‌بخشید

بيستم آذرماه بود كه رييس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام در جلسه كميسيون نظارت، از ١٠ ساله بودن عمر سياست‌هاي كلي نظام گفت و با بيان اينكه عمر بسياري از اين سياست‌ها به پايان رسيده است از روساي كميسيون‌هاي ذي ربط خواست تا نسبت به بازبيني مجدد اين سياست‌ها به تناسب شرايط و مقتضيات زماني و مكاني و اصلاح و تغييرات احتمالي شامل حذف و اضافه اقدام كنند تا نتيجه خدمت رهبري معظم انقلاب تقديم شود. تعداد سياست‌هايي كه مرحوم هاشمي‌رفسنجاني از لزوم بازنگري در آن مي‌گفت، به عدد ٣٢ مي‌رسد. حال در فقدان آيت‌الله و عدم انتخاب فردي به رياست اين مجمع، به نظر مي‌رسد كميسيون نظارت كه همواره با رياست هاشمي‌رفسنجاني تشكيل جلسه مي‌داد راه سختي را در پيش داشته باشد.
 
کلمات کلیدی : درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی+هاشمی رفسنجانی + مجمع تشخیص مصلحت نظام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.