توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409505
کیهان: همین مسکن مهر مزخرف پاشنه آشیل روحانی در انتخابات می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۵
کیهان در ستون خبرهای ویژه خود نوشت؛یک روزنامه زنجیره‌ای می‌گوید اقتصاد و مسکن مهر در آستانه انتخابات، پاشنه آشیل دولت است.

سیر صعودی فشارها به دولت روحانی با نزدیک شدن به زمان انتخابات هر چه بیشتر رنگ اقتصادی به خود خواهد گرفت. فرهنگ و سیاست موضوعات مطالبات طبقه متوسط است. پاشنه آشیل، اقتصاد است و منتقدان در فشار دادن هر چه بیشتر انگشت روی یکی از دردناک‌ترین زخم‌ها یعنی موضوع پرمخاطب و جمعیت شمول مسکن مهر تردید نخواهند کرد.

مسکن مهر بی‌تردید به یکی از محورهای مهم فشار بر روحانی در زمان انتخابات بدل خواهد شد. آخوندی مدیری برجسته و خوش سابقه است که کارنامه درخشانی نیز به عنوان رزومه وزارتی دارد. جریان‌های مواج سیاسی و بی‌قاعده در کشور ما اما قابل پیش‌بینی نیستند. افزایش فشار کمرشکن و قابل پیش‌بینی چالش مسکن مهر در زمان انتخابات می‌تواند این سابقه درخشان را دچار خطر نماید.

دلشوره آفتاب یزد در حالی است که وزیر راه و شهرسازی همچنان فاقد کارنامه در زمینه مسکن است و فقط هر چند ماه یک بار، علیه مسکن مهر بدگویی کرده و آن را مزخرف خوانده است. با این وصف معلوم نیست اگر واقعاً مسکن مهر مزخرف بوده، چرا باید نگران تأثیر تعیین کننده آن در انتخابات 7 ماه بعد بود؟!
 
کلمات کلیدی : نقد دولت + روزنامه کیهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.