توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444407
رسانه سعودی: ایران بعد از 38 سال از عمر انقلاب واهمه از کسی ندارد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۶
رسانه های سعودی به موضوع سالگرد پیروزی انقلاب پرداختند و تحلیلگران عرب تحولات منطقه را در ارتباط با انقلاب اسلامی بررسی کردند.

به گزارش جام نیـوز، راهپیمایی 22 بهمن امسال در حالی برگزار می‌شود که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، با لفاظی‌های تهدیدآمیز خود، تلاش دارد تا فشارها بر تهران را افزایش دهد.

 در این ارتباط، رسانه های سعودی به موضوع سالگرد پیروزی انقلاب پرداختند و تحلیلگران عرب تحولات منطقه را در ارتباط با انقلاب اسلامی بررسی کردند.

روزنامه سعودی "العرب" در این ارتباط به قلم "فاروق یوسف" تحلیلگر عرب نوشت: «سپری شدن 38 سال از عمر نظام ایران ثابت کرد که این کشور طرح سیاسی بزرگ و هدفمندی در منطقه دنبال می کند و آشکارا و بدون واهمه از کسی انقلاب خود را برای تحقق اهداف نظام به جهان صادر می کند.»

العرب در ادامه نوشت: «باید اعتراف کرد که  ایران بعد از انقلاب توانست دین را با سیاست به صورت هدفمند و موثر عجین کند و با بهره برداری از خلأ بزرگی که کشورهای عربی در منطقه به وجود آورده اند، انقلاب خود را به جهان عرب صادر کند.»
 
کلمات کلیدی : راهپیمایی 22 بهمن+ انقلاب اسلامی+دهه فجر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.