نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498364
لباس مرکل جنجالی شد +عکس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
رسانه‌های اجتماعی باانتشار تصاویری از کوه‌پیمایی صدراعظم آلمان در سال‎های اخیرمدعی شدندکه آنگلا مرکل طی سال‎های گذشته همیشه یک مکان ثابت برای تفریح انتخاب کرده وهمیشه هم یک نوع لباس برتن داشته‌ است.
 
به گزارش مشرق، رسانه‌های اجتماعی با انتشار تصاویری از کوه‌پیمایی صدراعظم آلمان در سال‎های اخیر مدعی شدند که آنگلا مرکل طی سال‎های گذشته همیشه یک مکان ثابت برای تفریح انتخاب کرده و همیشه هم یک نوع لباس بر تن داشته‌  است.بنا به این گزارش صدراعظم ۶۳ آلمان از سال ۲۰۱۳ تاکنون همیشه همراه با همسرش «یوآخیم باوئر» منطقه کوهستانی و خوش‌‌آب‌وهوای «اورتلِس» در شمال ایتالیا را برای تفریح و خوشگذرانی انتخاب کرده‌ است.علاقه شدید آنگلا مرکل به لباس قرمز رنگ و شلوار کرمی‌رنگ در هنگام کوهنوردی نیز از دید کاربران اجتماعی پنهان نماند که تمام این سال‎ها همراه خانم صدراعظم بوده‌اند.البته در دنیای سیاست این شیفتگی به یک نوع پوشاک خاص تنها منحصر به مرکل نیست بلکه مشهور است که دیوید کامرون نخست‌وزیر انگلیس نیز در تمام سال‎های نخست‌وزیری‌اش هنگام تفریح از یک پیراهن آبی استفاده می‌کرده‌ است.

 
کلمات کلیدی : مرکل + آلمان
 
آنیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۱۵:۴۷:۲۸
چقدر با شخصیت . کاش ما ایرانی ها یه کم یاد بگیریم و از این مسابقه تجمل و انباشت کمدها ی لباس دست برداریم (4501907) (alef-11)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۱۷:۵۴:۵۱
ایشان زن بسیار تواناو دانایی هستند بنده که ایشان را تحسین میکنم (4502005) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۱۸:۴۰:۴۹
شاید بیچاره مثل من یه دست لباس بیشتر نداره. (4502045) (alef-3)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۲۰:۳۸:۱۲
کاش خانم های ایرانی هم مثل این خانم های اروپایی باحجاب و متین بودن. (4502145) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۳:۰۷:۵۲
البته که ایشان در حوانی طرفدار برهنگی بودن و عکس های کاملا عریان هم از ایشان وجود داره خدا نکنه از نظر حجاب خانم ها مثل ایشان بشن همون الگو برداری از توانایی های مدیریتی کفایت میکنه (4502444) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۳:۰۸:۴۷
این یعنی داشتن فرهنگ در عین ثروت. (4502446) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.