توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 360825
تیزر ایستاده در غبار بدون اجازه پخش شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۳
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ایستاده در غبار»، نسبت به پخش غیرمجاز تیزر این فیلم از شبکه ای ماهواره ای واکنش نشان داد.

به گزارش ایرنا، در متن توضیحات حبیب والی‌نژاد که توسط سید محمد صادق لواسانی مدیر رسانه ای فیلم منتشر شده ، آمده است: ضمن اعتراض به رفتار مزورانه و شیطنت مدیران شبکه مذکور برای حل مشکلات ایجاد شده برای بعضی فیلم‌ها، اعلام می‌کنیم که عوامل تولید و نمایش فیلم سینمایی ایستاده در غبار، هیچ درخواستی را برای نمایش هرگونه تیزر یا تبلیغی در آن شبکه نداشته‌اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: مقابله با استکبار و جریانات ضد فرهنگ اسلامی مهمترین منش زندگی سردار رشید اسلام، حاج احمد متوسلیان بوده و همین منش خالصانه نیز موجب اسارت سی و چند ساله ایشان در دستان دشمنان است؛ بر همین اساس، طبیعی است که هیچ یک از عوامل ایستاده در غبار به پخش تیزرهای فیلم در شبکه‌ای که رفتار رسانه‌ای آن بر خلاف منش آن بزرگوار است، راضی نبوده، نیست و نخواهد بود.

بر اساس این گزارش پس از آنکه در روزهای گذشته حرف و حدیث‌های بسیاری درباره پخش تیزر فیلم‌های سینمایی از شبکه ماهواره‌ای «جم» منتشر و باعث بروز حواشی برای بعضی فیلم‌ها شده بود، این شبکه آخرین تیزر منتشره فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» در رسانه‌ها را بدون اجازه سازندگان روی آنتن برد که این اقدام، با تعجب اهالی رسانه و عوامل تولید فیلم روبرو شد.

احمد متوسلیان یزدی، فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) در دوران دفاع مقدس بود؛ وی یکی از ۴ فرد ربوده شده ایران در لبنان در سال ۱۳۶۱ است. در دی ماه ۱۳۶۰ عملیات محمد رسول‌الله از دو محور مریوان و پاوه بر روی منطقه خرمال توسط وی و شهید ابراهیم همت رهبری شد که این عملیات سنگ بنای تأسیس تیپ ۲۷ رسول‌الله (ص) به شمار می‌رود.
 
کلمات کلیدی : تیزر، ایستاده در غبار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.