توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481218
کشف ۹۲ اسلحه ربطی به حوادث تروریستی تهران ندارد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹
صادقی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه به خبر کشف 92 کلت کمری در کرمانشاه واکنش نشان داد و گفت: کشف این اسلحه‌ها مربوط به قبل است و تاکنون هیچ گونه ارتباطی بین حوادث تروریستی روز چهارشنبه تهران واین اسلحه‌ها احراز نشده است.

محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در گفت‌وگو با میزان به خبر کشف ۹۲ قبضه کلت کمری در روزهای گذشته واکنش نشان داد و گفت: خبر موصوف که اخیراً در فضای مجازی منتشر شده است مربوط به روزهای قبل است، اما این خبر و رخداد به گونه‌ای در رسانه‌ها منتشر شده است که گویا این اسلحه‌ها از گروه‌های تروریستی مرتبط با اقدام تروریستی تهران کشف شده لیکن تاکنون هیچ گونه ارتباطی بین حوادث تروریستی روز چهارشنبه تهران و این اسلحه‌ها احراز نشده است.

صادقی تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش شبانه روزی مامورین امنیتی – انتظامی و نظامی و اشراف دقیق اطلاعاتی به حمدالله امنیت کامل در منطقه برقرار است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه در پایان ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی اخیر از عزم دستگاه قضایی برای شناسایی و برخورد قاطع با تمامی عوامل و عناصر دخیل در وقایع اخیر خبر داد و افزود: بی گمان این اقدامات مذبوحانه در اراده‌ ملت غیور و سرافراز ایران خلل و خدشه‌ای وارد نخواهد کرد.

گفتنی است خبر کشف 92 کلت کمری در کرمانشاه در تاریخ 7 خرداد ماه در خبرگزاری میزان منتشر شده بود.
 
 
کلمات کلیدی : تیراندازی در مجلس + تیراندازی در حرم امام خمینی+ انفجار در حرم امام + حمله تروریستی تهران + دستگیری تیم تروریستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.