توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 377115
محدودیت ترافیکی در جاده‌های مازندران/کندوان یکطرفه می‌شود/تردد از کرج به سمت شمال ممنوع شد
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
فرمانده پلیس‌راه مازندران با اشاره به تردد عادی در محورهای استان گفت: از ساعت ۱۳ امروز محدودیت ترافیکی در محورهای مازندران منتهی به تهران اعمال می‌شود.

سرهنگ جعفر محمدنژاد در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: تردد خودروها از ساعت ۱۳ امروز شنبه (۹ مرداد) تا ساعت ۶ بامداد یکشنبه (۱۰ مرداد) از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و محور کندوان یکطرفه است.

وی افزود: تردد خودروها تا ساعت یک بامداد امروز شنبه از میدان امیر‌کبیر کرج به سمت شمال ممنوع اعلام شد.

فرمانده پلیس‌راه مازندران با اشاره به اینکه مسافران جاده چالوس‌ به ساعات یک‌طرفه شدن‌ مسیر توجه کنند, تصریح کرد: به واسطه سه روز تعطیلی مستمر، مسافران بسیاری از نقاط مختلف کشور به مازندران سفر کردند.

محمدنژاد با بیان اینکه ارتفاعات استان شاهد هوای مه‌آلود و بارانی است، از مسافران و گردشگران خواست با احتیاط و سرعت مطمئنه در آن مسیرها طی طریق کرده و از سبقت‌های غیرمجاز در این مسیرهای کوهستانی خودداری کنند.

وی با اشاره به وقوع چند تصادف حادثه‌ساز در محورهای هراز و سوادکوه در روز گذشته و امروز افزود: بخش عمده‌ای از این تصادفات در روزهای تعطیل مربوط به مسافرانی بوده که آگاهی کاملی از مسیر نداشته و به‌صورت غیراستاندارد و با سرعت بالا تردد می‌کنند.

فرمانده پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه وضعیت جوی اکثر نقاط استان در مناطق دشتی صاف و آفتابی است، گفت: تردد در محورهای سوادکوه و هراز در برخی نقاط نیمه‌سنگین بوده ولی اکثر نقاط تردد روان است.

وی با اشاره به آغاز بازگشت مسافران از عصر امروز، از رانندگان خواست ضمن مدیریت زمان رانندگی، با سرعت مطمئنه به مسیر خود ادامه داده تا مشکل خاصی برای خود و خانواده آنان پیش نیاید.

محمدنژاد گفت: سایر محورهای شریانی گلوگاه، رامسر و کیاسر از جو آرام ترافیکی برخوردار بوده که احتمال می‌رود بر تراکم ترافیکی در این محورها از عصر امروز افزوده شود.ز
 
کلمات کلیدی : پليس راهور ، ترافیک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.