توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462093
واکنش ایران به ادعای حمایت تسلیحاتی از تروریست‌ها
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
دفتر حفاظت منافع کشورمان در مصر، ادعای اخیر برخی پایگاههای خبری و رسانه های عربی را در القای حمایت تسلیحاتی ایران از تروریستها در سینا با استناد به فیلم مشکوک منتشر شده از سوی تروریستها مضحک و دروغین خواند.
به گزارش فارس، دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در مصر، ادعای اخیر برخی پایگاه های خبری و رسانه های عربی را در القای حمایت تسلیحاتی ایران از تروریست ها در سینا با استناد به فیلم مشکوک منتشر شده از سوی تروریست ها مضحک و دروغین دانست.

این دفتر با اشاره به سابقه منبع این خبرسازی کذب از سوی مجله صهیونیستی اسرائیل دیفنس در گذشته و بازنشر آن در برخی رسانه های مغرض سعودی، بر مواضع آشکار، ثابت و همیشگی جمهوری اسلامی ایران در قبال گروه‌های تروریستی - صهیونیستی همچون داعش و شاخه های این گروهک تروریستی در کشورهای مختلف از جمله سوریه، عراق و مصر تاکید کرد که ایران از هیچ کوششی برای مبارزه با این گروه‌های تکفیری و ترغیب جهانیان برای مقابله با اقدامات ضدانسانی آنان فروگذار نکرده و نمی‌کند.

 به گزارش فارس، دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران همچنین هدف اصلی انتشار مجدد این اخبار کذب در برهه زمانی کنونی از سوی رسانه های صهیونیستی و سعودی را برای منحرف کردن افکار عمومی نخبگان در جهان به خصوص در جهان عرب و اسلام از حامیان اصلی فکری و مالی و تسلیحاتی عاملان انفجارهای تروریستی و وحشیانه اخیر علیه شهروندان بیگناه در کلیساهای مصر عنوان کرد و افزود: ماهیت پیوند «مثلث شوم رژیم صهیونیستی- برخی کشورهای عربی – تروریست‌های تکفیری» که کمر به ایجاد و تداوم آشوب و ناامنی در منطقه و جهان و تضعیف و فروپاشی کشورهای بزرگ اسلامی در منطقه بسته ‌اند برای همگان افشاء شده و این‌گونه خبرسازی‌های ناشیانه و بی‌پایه و تکرار آن هرگز واقعیات هرچند تلخ و آزار دهنده در مورد همپیمانی برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی برای ضربه زدن به ثبات و امنیت کشورهای منطقه تغییر نمی‌دهد و این امر ضرورت هوشیاری نخبگان و محافل رسانه ای در عدم افتادن در دام این شیطنت های تبلیغاتی خبیثانه و فریبکارانه را می طلبد.
 
 
کلمات کلیدی : ایران+مصر+شرورشیان سینا+حمایت تسلیحاتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.