توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495394
دادستان کل کشور: پرونده‌های انتخابات تا یکی دو ماه آینده جمع و جور می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
دادستان کل کشور از جمع‌بندی پرونده‌های مربوط به انتخابات تا یکی دو ماه آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادستان کل کشور، حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور در حاشیه بازدید سرزده امروز خود از دادسرای عمومی و انقلاب تهران (دادسرای کارکنان دولت و فرهنگ و رسانه) گفت: پرونده مربوط به انتخابات آنطور که گزارش دادند تا یکی دو ماه آینده جمع و جور می شود. وی افزود: در این پرونده برای تعدادی قرار منع تعقیب و برای تعدادی نیز کیفرخواست صادر شده است.

دادستان کل کشور درباره هدف خود از این بازدید گفت:در راستای عمل به وظایف و سرکشی و بازدید از این دادسرا و احوالپرسی همکاران که در اینجا زحمت می کشند صبح امروز، به صورت سرزده خدمت دوستان رسیدیم و حتی خود دادستان محترم عمومی و انقلاب تهران هم از بازدید سرزده مطلع نبود.

وی افزود: در این دیدار تعدادی از پرونده ها را دیدم و با تعدادی از بازپرسان محترم و دست اندرکاران مرتبط با رسانه و دادسرا صحبت کردم و در پایان هم جلسه ای با دادستان تهران و همکاران داشتم که به جمع بندی موارد بپردازیم.
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۳:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۰۹:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۴ ۱۲:۵۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۵:۰۷
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۳:۴۶
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۲:۳۴
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۲۱:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۶ ۱۸:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۴ ۱۱:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۲ ۱۳:۰۳
 
 
کلمات کلیدی : پرونده های انتخاباتی، دادستان کل کشور، قوه قضائیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.