نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 398301
پایان خونین رابطه مرد سینماگر با زن شوهردار
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۸
مسئول سابق هنروران فیلم‌های سینمایی که در رابطه‌ای پنهانی با زن جوان، او را از کرمان به تهران کشانده و در جریان یک درگیری وی را به قتل رسانده بود، صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

به گزارش ایران، شامگاه دوازدهم مرداد سال ۹۳ مرد جوانی که لباس‌های خون آلود به تن داشت از سوی ساکنان ساختمانی در غرب تهران دستگیر و به مأموران سپرده شد.یکی از ساکنان ساختمان به پلیس گفت: دقایقی قبل از طبقه بالا سر و صدایی شنیدم. همان موقع خودم را به پشت در آپارتمان زن جوان رساندم. ولی ناگهان در باز شد و مردی را با لباس‌های خون‌آلود دیدم که از آپارتمان بیرون دوید. او در حال فرار بود که مانع‌اش شدم و او را به داخل بردم در حالی که نمی‌دانستم چه حادثه‌ای اتفاق افتاده است به محض ورود با جنازه زن همسایه روبه‌رو شدم.
وی ادامه داد: زن جوان تنها در آن آپارتمان زندگی می‌کرد و مرد ناشناس هم از چند ماه قبل به این آپارتمان رفت و آمد داشت.بدین‌ترتیب کارآگاهان پی‌بردند زن جوان براثر اصابت جسم سخت به سرش جان باخته است.کامران - ۴۴ ساله- صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. ابتدای جلسه و پس از بیان کیفرخواست اولیای دم خواستار قصاص عامل جنایت شدند.سپس قاضی اصغرزاده –رئیس دادگاه- از متهم پرسید:

چطور با مقتول آشنا شدی؟

او گفت:چند ماه قبل در یک شبکه اجتماعی با این زن آشنا شدم. ابتدا آشنایی ما در حد فرستادن عکس بود. وی بتدریج وقتی فهمید من در کار سینما هستم، مشتاق شد تا با من بیشتر در تماس باشد.نمی دانستم آشنایی‌مان در سایت اینترنتی به اینجا کشیده می‌شود و زندگی‌ام از هم می‌پاشد.

متهم ادامه داد: این زن در شهرستان زندگی می‌کرد اما من برایش در غرب تهران خانه‌ای اجاره کردم و او را به تهران آوردم.گاهی به خانه‌اش رفت و آمد می‌کردم و اگر کاری داشت برایش انجام می‌دادم تا اینکه روز حادثه با یکدیگر درگیر شدیم و در حالی که عصبانی شده بودم یک گلدان به سرش کوبیدم و چند لحظه بعد دیگر نفس نکشید.

قاضی پرسید همسر خودت از این رابطه مطلع بود؟

او پاسخ داد: در شروع آشنایی نه اما وقتی فهمید با اعتراض گفت می‌خواهد آبروی شوهر این زن را ببرد. تا اینکه همسرم را توافقی و با پرداخت ۱۴ سکه طلا طلاق دادم.

متهم با بیان اینکه دو دختر دارم ومی‌دانستم با زنی که رابطه‌ دارم افزود: من به بهانه‌های مختلف با وی رفت و آمد داشتم و یکی از خواهرانش نیز از این ماجرا باخبر بود. حتی به اصرار مقتول بود که پسرش را برای بازی در یک فیلم سینمایی به زنجان فرستادم، اما روز جنایت، به خانه‌اش رفته بودم که آنجا مشروب خوردیم. مهری حال خوبی نداشت، فهمیدم دوباره قرص‌های اعصابش را خورده است. چرا که با خوردن قرص‌هایش، رفتارش تغییر می‌کرد و دست به کارهایی عجیب می‌زد و گاهی هم به خودش صدمه می‌رساند. من ناراحت شدم و گفتم چرا قرص‌هایت را خوردی، مگر به تو نگفته بودم قرص نخوری؟ نمی‌دانم چه شد که به پسرش زنگ زدم و ماجرا را تعریف کردم و گفتم با مادرش ارتباط پنهانی دارم. او هم عصبانی شد و به طرفم حمله کرد و در این درگیری من یک سیلی به‌ صورتش زدم که روی زمین افتاد و خودم هم از حال رفتم.یک ساعت بعد که به‌هوش آمدم دیدم او مرده است که به گریه افتادم.

پس از آخرین دفاعیات متهم قاضی اصغرزاده و مستشار دادگاه – قاضی توکلی- برای صدور رأی وارد شور شدند و قرار است حکم دادگاه بزودی صادر شود.
 
کلمات کلیدی : قتل + جنایت + زن شوهردار
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۱۳:۵۰:۵۷
شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام ام الفساد هستند! جالب است که کاری هم برای بستن آنها نمی کنند (3960598) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۱۷:۳۱:۳۷
منفی. (3960980) (alef-11)
 
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۱۸:۱۷:۳۸
شما ببخشید.میخواین کلا اینترنت رو هم جمع کنن خیالت راحت بشه؟؟ (3961040) (alef-11)
 
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۵ ۱۴:۵۳:۵۵
حرف ایشان درست است. رفتن به شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام با خودت است اما خروج از آن و اصولا چگونگی خروج از آن دست خودت نیست و با چه تاوان عظیمی خارج شویف خدا داند. (4002553) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۶ ۰۹:۱۷:۵۹
شاید اکثریت کاربران تلگرام این حقیقت تلخ را تجربه کرده باشند. واقعا ورود به فضای مجازی دست شخص است اما چگونگی خروج از آن نامعلوم و بعضا با هزینه های سنگین ... (4083863) (alef-11)
 
ف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۱۸:۱۶:۱۵
فساد در درون آدمهاست .تلگرام و سایر شبکه های مجازی محاسن زیادی دارند از جمله سهولت ارتباطات و سهولت و تسریع انتقال اطلاعات و داده های مختلف . باید دید دلیل این همه فساد و انحطاط اخلاقی در جامعه چیست؟ وگرنه متاسفانه در جریان مراسم عزاداری محرم هم خلافهای زیادی میشود!! (3961037) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۲۰:۱۳:۴۳
کاش همکاران سینماگر به این خبر همچون فوت مرحوم کیارستمی هم واکنش نشان می دادند (3961196) (alef-11)
 
پسر تاریخی ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۲۱:۳۲:۰۴
اعدام ! فقط (3961300) (alef-11)
 
ژ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۲۳:۱۲:۱۱
بيچاره شوهر و پسر اين خانم خاين. (3961422) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.