توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384450
تشکر کیومرث‌هاشمی ازنامه رهبری
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۲
کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک بابت پیام رهبر انقلاب درباره کاروان المپیکی ایران، از ایشان تشکر کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از رسانه مجازی کمیته ملی المپیک، کیومرث هاشمی در پیام خود نوشت:
حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای
پیام پر از مهر و محبت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به کاروان المپیک ۲۰۱۶ ریو که با نام امام رضا(ع) به آوردگاه المبیک ریو اعزام شده بود، موجی از شادمانی مدال آوران،ورزشکاران،مربیان و مسئولان که در این مسابقات حضور داشتند را ایجاد کرد.
نگاه حضرتعالی به ورزش همواره باعث امید و انگیزه ورزشکاران بوده است. ما در بازیهای المپیک ریو سعی بسیار داشتیم که مجموعه ای از تلاش های ملت ایران را در راه سربلندی کشور به نمایش بگذاریم همانطور که فرمودید این تلاش ها و کوشش ها نیز برای شادمانی مردم ایران بود.
در المپیک ریو نقطه عطفی در تاریخ ورزش ایران رخ داد؛بانوان مسلمان ورزشکار ایرانی با حجاب کامل در مسابقات شرکت کردند و در این راه یکی از جوانترین اعضای کاروان تواسنت در عین شایستگی برای اولین بار در تاریخ المپیک ایران به مدال هم دست پیدا کرده و گوشه ای توانایی بانوان سرزمین ایران اسلامی را به همگان ثابت کند.
کمیته ملی المپیک ایران به نمایندگی از کلیه فدراسیون های ورزشی ، کادر فنی و مربیان رشته های اعزامی ،ورزشکاران،داوران ایرانی که رقابت دیگر کشور را قضاوت کردند،کادر سرپرستی و تدارکاتی و رسانه های اعزامی از پیام پر از محبت شما سپاسگذاری می کند.
امیدواریم در میادین و مسابقات پیش رو با برنامه ریزی و تدارک بهتر آنطوری که شایسته ایران اسلامی عزیز است حضور پیدا کنیم و موفقیت ها،قهرمانی ها و مدال آوری های ورزشکاران ایرانی نیز بر گرفته از آموزه های اخلاقی و منش پهلوانی فرهنگ ایرانی و اسلامی باشد.
کیومرث هاشمی
رئیس کمیته ملی المپیک
۹۵/۶/۲
 
کلمات کلیدی : کیومرث هاشمی+پیام رهبر انقلاب برای ورزشکاران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.