توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384488
پیام تشکر وزیر ورزش از رهبر معظم انقلاب
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۴
وزیر ورزش و جوانان در پیامی از رهبر معظم انقلاب اسلامی بابت صدور پیام ارزشمند و امید آفرین ایشان خطاب به قهرمانان و ورزشکاران کاروان ورزشی حضرت امام رضا (ع) تشکر کرد.

به گزارش فارس، وزیر ورزش و جوانان در پیامی از رهبر معظم انقلاب اسلامی بابت صدور پیام ارزشمند و امید آفرین ایشان خطاب به قهرمانان و ورزشکاران کاروان ورزشی حضرت امام رضا (ع) تشکر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی )

رهبر معظم انقلاب اسلامی

سلام علیکم

با تجدید احترام و ارادت؛ بدینوسیله مراتب سپاس و تشکر خود و جامعه ورزش ایران اسلامی را از صدور پیام ارزشمند و امید آفرین حضرتعالی خطاب به قهرمانان و ورزشکاران کاروان ورزشی حضرت امام رضا (ع) در بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ تقدیم می دارم.

به یقین پیام محبت آمیز رهبری معظم انقلاب اسلامی به ورزشکاران حاضر در این دوره از بازی ها، نشانه بارزی از حسن نظر و رضایت معظم له نسبت به حضور و عملکرد نمایندگان ملت بزرگ ایران در این آوردگاه ورزشی بین المللی بوده است. به ویژه آنکه در این پیام به حضور فرهنگی و افتخارآمیز بانوان ورزشکار نیز در این عرصه به طور موکد اشاره فرموده و تلاش آنان را به عنوان نشانه ای افتخار آمیز مورد تایید و عنایت قرار داده اید.

جامعه ورزش ایران ضمن افتخار و مباهات به اینکه توانسته است با حضور فرهنگی و موثر خود در این بازی‌ها، موجبات رضایت و خشنودی ملت بزرگ ایران و مقام عظمای ولایت را کسب نماید احساس غرور مضاعفی دارد و امیدوار است که بتواند در گام های بعدی و در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ با برنامه ریزی دقیق تر نتایج درخشان تری را برای کشور عزیزمان رقم بزند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمود گودرزی
 
کلمات کلیدی : وزیر ورزش+پیام رهبر انقلاب برای ورزشکاران المپیکی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.