توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 404079
راه‌اندازی نخستین خط پرواز «رشت – بغداد»
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
مدیرکل فرودگاه گیلان از برقراری پرواز هفتگی رشت به بغداد از امروز از فرودگاه سردار جنگل رشت خبر داد.

مهندس «غلامرضا کریم آقایی» در گفت وگو با ایسنا، از برقراری پرواز مستقیم «رشت - بغداد» برای انجام عتبات عالیات و اعزام مستقیم زائران گیلانی پس از 5 سال وقفه خبر داد.

وی نخستین خط پرواز در این مسیر را 28 مهرماه برشمرد و افزود:  49 دفتر زیارتی در گیلان، این پروازها را از تاریخ یاد شده به‌صورت هفتگی انجام خواهد داد و طبق برنامه اعلام شده از سوی مدیریت حج و زیارت گیلان، فعلاً این برنامه ادامه دارد.

مدیرکل فرودگاه گیلان به زمان انجام این پرواز نیز اشاره کرد و گفت: این پرواز روزهای چهارشنبه هر هفته به شماره 5442 شرکت هواپیمایی آتا در ساعت 10 و بیست دقیقه از نجف وارد فرودگاه رشت شده و در ساعت 11 و بیست دقیقه فرودگاه سردار جنگل رشت را به مقصد بغداد ترک خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، هزینه رفت و برگشت و اقامت هر یک از زائرین بزرگسال از رشت به عتبات پانزده میلیون و 662 هزار ریال، دو تا دوازده سال، سیزده میلیون و 643 هزار ریال و زیر دو سال، دو میلیون و 679 هزار ریال توسط حج و زیارت گیلان اعلام شده است.
 
کلمات کلیدی : رشت – بغداد، پرواز، هواپیما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.