نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 293652
آماری جالب از وضعیت پروازهای‌ مردادماه در مهرآباد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۰
از ۴۷۳۳ پروازی که مردادماه امسال از فرودگاه مهرآباد انجام شد، ۲۲۳۵ پرواز تأخیر ۳۰ دقیقه و بیشتر داشت، در این میان پروازهای شرکت هواپیمایی قشم‌ایر با کمترین تأخیر و پروازهای آسمان‌ایر با بیشترین تأخیر انجام شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، بررسی آمار تأخیرات پروازهای خروجی ۱۴ شرکت هواپیمایی کشور از فرودگاه مهرآباد در مردادماه ۹۴، نشان از این دارد که بیش‌ترین تأخیرات پروازی مربوط به شرکت هواپیمایی آسمان و کم‌ترین تأخیرات پروازی مربوط به شرکت هواپیمای قشم‌ایر بوده است.

در مردادماه امسال شرکت هواپیمایی آتا ۵۰۶ پرواز خروجی از مهرآباد داشت، که تعداد پروازهای خروجی تأخیردار ۳۰ دقیقه و بالاتر این ایرلاین، ۱۹۸ پرواز، درصد پرواز تأخیردار این شرکت هواپیمایی نسبت به کل پروازها ۳۹ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۲۸ دقیقه بوده است. شرکت هواپیمایی آسمان در مردادماه امسال ۶۱۶، پرواز خروجی از مهرآباد داشت که از این میزان ۳۵۸ پرواز تأخیر ۳۰ دقیقه و بیشتر داشته است؛ درصد پرواز تأخیردار این ایرلاین نسبت به کل پروازها ۵۸ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۵۲ دقیقه بوده است.

شرکت هواپیمایی اترک مردادماه امسال ۵۴ پرواز خروجی از مهرآباد داشت که از این میزان ۱۳ پرواز تأخیر ۳۰ دقیقه و بیشتر داشت؛ درصد پرواز تأخیردار این ایرلاین نسبت به کل پروازها ۲۴ و میانگین تأخیر هر پرواز ۲۰ دقیقه بوده است.

مردادماه امسال ایران‌ایر ۶۲۰ پرواز خروجی از مهرآباد را انجام داد که از این میزان ۴۰۸ پرواز بیش‌ترین تأخیرات ۳۰ دقیقه و بیشتر را داشت؛ درصد پرواز تأخیردار این ایرلاین نسبت به کل پروازها ۶۶ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۴۶ دقیقه بود. شرکت هواپیمایی ایرتور در مردادماه امسال ۲۸۵ پرواز از مهرآباد انجام داد که از این میزان ۱۷۲ پرواز تأخیر ۳۰ دقیقه و بیشتر داشت؛ درصد پرواز تأخیر دار این ایرلاین نسبت به کل پروازها ۶۰ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۴۸ دقیقه بود.

شرکت هواپیمایی پویا مردادماه امسال ۷ پرواز خروجی از مهرآباد داشت که ۲ پرواز آن با تأخیر ۳۰ دقیقه و بیشتر انجام شد؛ درصد پرواز تأخیردار این ایرلاین نسبت به کل پروازها ۲۹ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۲۶ دقیقه بود.

مردادماه امسال شرکت هواپیمایی تابان ۲۸۹ پرواز از مهرآباد انجام داد که ۱۷۱ پرواز آن تأخیر ۳۰ دقیقه و بیشتر داشت؛ درصد پرواز تأخیردار این ایرلاین نسبت به کل پروازها ۵۹ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۴۲ دقیقه بود.

از ۱۸۰ پروازی که توسط شرکت هواپیمایی نفت در مردادماه امسال انجام شد، ۱۰۸ پرواز تأخیر ۳۰ دقیقه و بیشتر داشت؛ درصد پرواز تأخیردار این ایرلاین نسبت به کل پروازها ۶۰ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۵۱ دقیقه بود.

مردادماه امسال از ۴۵۸ پروازی که توسط زاگرس‌ایر از مهرآباد انجام شد، ۱۵۵ پرواز با تأخیر ۳۰ دقیقه و بیشتر انجام شد؛ درصد پرواز تأخیردار این ایرلاین نسبت به کل پروازها ۳۴ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۲۴ دقیقه بود.

شرکت هواپیمایی قشم‌ایر در مردادماه امسال ۳۶۹ پرواز از مهرآباد انجام داد که ۱۱۰ پرواز آن تأخیر ۳۰ دقیقه و بیشتر داشت؛ درصد پرواز تأخیردار این ایرلاین نسبت به کل پروازها ۳۰ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۱۶ دقیقه بود.

شرکت هواپیمایی کاسپین در مردادماه امسال ۲۱۴ پرواز از مهرآباد انجام داد که ۶۴ پرواز آن با تأخیر آن ۳۰ دقیقه و بیشتر انجام شد؛ درصد پرواز تأخیردار این ایرلاین نسبت به کل پروازها ۳۰ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۲۴ دقیقه بود.

از ۳۳۲ پروازی که شرکت هواپیمایی کیش در مردادماه از مهرآباد انجام داد، ۱۲۵ پرواز با تأخیر ۳۰ دقیقه و بیشتر انجام شد؛ درصد پرواز تأخیردار این ایرلاین نسبت به کل پروازها ۳۸ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۲۷ دقیقه بود.

شرکت هواپیمایی ماهان در مردادماه امسال ۶۹۴ پرواز از مهرآباد انجام داد که ۳۲۱ پرواز با تأخیر ۳۰ دقیقه و بیشتر انجام شد؛ درصد پرواز تأخیردار این ایرلاین نسبت به کل پروازها ۴۶ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۲۸ دقیقه بود.

از ۱۰۹ پروازی که شرکت هواپیمایی معراج مردادماه امسال از مهرآباد انجام داد، ۳۰ پرواز تأخیر ۳۰ دقیقه و بیش‌تر داشت؛ درصد پرواز تأخیردار نسبت به کل پروازها ۲۸ درصد و میانگین تأخیر هر پرواز ۱۶ دقیقه بود.


منبع: فارس
 
کلمات کلیدی : مهراباد، پرواز، هواپیما
 
رحمت الله
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۴:۵۶:۰۶
بدبختی اونجاست که هواپیما تاخیر 2 ساعته داشته و شما با 10دقیقه تاخیر رسیده باشی و سوارت نکنند چون تـــاخـــیــر داری!!! (3172715) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.