توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458821
بررسی تاخیر پروازها در دستور کار کمیسیون عمران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۵
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: موضوع تاخیر پروازها با حضور مسئولان ذیربط در کمیسیون عمران مجلس بررسی می‌شود.

صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به افزایش تاخیر پروازها، اظهار داشت: بررسی و رسیدگی به تاخیر پروازها اولویت کمیسیون عمران است و شرکت‌های هواپیمایی باید متعهد به رعایت حقوق مسافران باشند.

وی افزود: افزایش تاخیر پروازها سبب نارضایتی و ناراحتی مسافران شده و تاخیر در پروازها عدم رعایت حقوق مسافران بوده و به همین دلیل شرکت‌های هواپیمایی باید پاسخگو باشند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه کمیسیون متبوعش به موضوع تاخیر پروازها ورود پیدا می‌کند و موضوع تاخیر پروازها در دستور کار کمیسیون عمران قرار دارد، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است با حضور مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری، رئیس فرودگاه‌های کشور و همچنین مسئولان شرکت‌های هواپیمایی موضوع تاخیر پروازها در کمیسیون عمران مجلس بررسی شود.

بدری همچنین از بررسی عملکرد دستگاه‌های اجرایی مرتبط با سفرهای نوروزی از سوی کمیسیون عمران مجلس خبر داد و تصریح کرد: قرار است سه‌شنبه (15 فروردین) با دعوت از مسئولان برخی دستگاه‌های اجرایی در این حوزه به بررسی عملکرد این دستگاه‌ها بپردازیم.
 
 
کلمات کلیدی : تاخیر پرواز، هواپیما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.