نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467994
بدلیل تاخیرهای طولانی؛ ایران‌ایرتور و آتا کارت قرمز و زرد گرفتند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۱
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از لغو مجوزهای خارجی ایران ایرتور و همچنین تذکر به آتا در پی تأخیرات طولانی پروازهای این دو ایرلاین در اسفند ۹۵ و فروردین ۹۶ خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از سازمان هواپیمای کشوری، رضا جعفرزاده از برخورد و تنبیه با دو شرکت هواپیمایی ایران ایرتور و آتا به علت ضعف برنامه ریزی خبرداد.

وی اظهارداشت: سازمان هواپیمایی کشوری شرکت هواپیمایی ایران ایرتور را به تجدید نظر در برنامه پروازی خود به مقاصد خارجی و کاهش تاخیرات آن شرکت ملزم کرد.

وی افزود: به علت بروز مشکلات در برقراری به موقع پروازها و بروز تاخیرات متعدد در اسفندماه ۹۵ و ایام نوروز ۹۶ که منجر به نارضایتی مسافران شد، برخی از مجوزهای خارجی آن شرکت لغو شده است.

جعفرزاده تصریح کرد: سازمان هواپیمایی کشوری همچنین با اخطاری شرکت هواپیمایی آتا را به بازنگری در برنامه ریزی و بخش بازرگانی آن شرکت ملزم کرد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: با توجه به ضعف عملکرد آن شرکت در حوزه برنامه ریزی و بازرگانی و اعمال اقداماتی از قبیل فروش بلیت مازاد، برنامه ریزی پرواز بدون در نظر گرفتن ظرفیت ناوگان و عدم سرویس دهی به موقع در فرودگاه که منجر به نارضایتی مسافران و فرودگاه شده است، مدیران بخش های مذکور هرچه سریعتر نسبت به بازنگری در برنامه ریزی پروازی و نحوه فروش خود اقدام لازم به عمل آوردند.

گفتنی است، هرگونه تعلل شرکت های هواپیمایی به توصیه های این سازمان نسبت به مجوز فعالیت آنها تجدید نظر خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : تاخیر پرواز+شرکت هواپیمایی آتا
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۲۰:۰۸:۳۴
ایران ایر هم سابقه بهتری ندارد. پروازهای خارجی ایران ایر از هردو مبدأ همیشه تأخیر دارد. روز 27 فروردین پرواز 725 ایران ایر به آمستردام بعداز سوار کردن مسافران با سه ساعت تأخیر پرواز کرد که در این سه ساعت همه مسافران از جمله 30-40 توریست هلند داخل هواپیما بودند. بعد از پرواز خلبان حتی یک جمله با مسافران صحبت نکرد و توضیح نداد. (4307289) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.