توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455306
لغو پرواز نجف - تهران «قشم ایر» با وجود بلیط‌فروشی تا دقیقه ۹۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۴
لغو یکباره پرواز شماره ۲۲۱۸ «قشم ایر»، باعث سرگردانی زائران ایرانی عتبات عالیات در فرودگاه نجف اشرف شده است.

به گزارش مهر، در حالی که طبق برنامه اعلام شده از سوی هواپیمایی «قشم ایر»، قرار بود پرواز نجف به تهران این شرکت هواپیمایی در ساعت ۱۸ امروز به وقت نجف انجام شود، پس از حضور یافتن مسافران در فرودگاه بین‌المللی نجف اشرف از ساعاتی قبل، دقایقی پیش از سوی مسئولان عراقی فرودگاه به مسافران اعلام شد که پرواز شماره ۲۲۱۸ نجف – تهران لغو شده و هیچ پروازی از سوی این شرکت ایرانی، بین تهران و نجف انجام نمی‌شود.

اعلام لغو این پرواز در حالی صورت گرفت که چهار نفر از مسافران این پرواز، ظهر امروز و از طریق دفتر فروش قشم ایر بلیط خریداری کرده و بصورت اینترنتی بلیط خود را دریافت کرده اند؛ اما با وجود بلیط‌فروشی قشم‌ایر تا دقیقه ۹۰، در حال حاضر و به گفته مسافران حاضر در فرودگاه، دفتر این شرکت هواپیمایی در فرودگاه نجف تعطیل است و کسی پاسخگو نیست.

همچنین، پیش از ظهر امروز هم مسئولان قشم ایر با ارسال پیامک به مدیران کاروان‌ها از قطعی بودن برنامه پرواز در ساعت مقرر خبر داده‌ بودند؛ این مسئولان حتی به این میزان هم قناعت نکرده و پیام صوتی تلگرامی مبنی بر انجام پرواز در زمان مقرر را ارسال کرده اند، اما در حال حاضر کسی از مسئولان این شرکت در فرودگاه حضور ندارد و دفتر شرکت نیز بسته است!

این بی‌برنامگی در حالی باعث سرگردانی و بلاتکلیفی مسافران شده است که در بین آنها کودکان خردسال و افراد بیمار و مُسن نیز حضور دارند، اما به نظر می‌رسد هنوز سفرهای نوروزی اوج نگرفته، بی‌نظمی ایرلاین‌ها آغاز شده است.
 
کلمات کلیدی : تاخیر پرواز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.