توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 393171
شکارچیان زنده گیر پرنده های کمیاب مجازات می شوند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۸
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با شکارچیان زنده گیری پرنده های کمیاب در استان قزوین به شدت برخورد می شود.

به گزارش مهر، سیاوش شمسی پور صبح یکشنبه در دیدار با سردار مهدی محمودی فرمانده نیروی انتظامی استان که در دفتر این فرماندهی برگزار شد ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای شاخص صورت گرفته در حوزه محیط زیست انسانی و طبیعی در استان اظهار کرد:رویکرد اداره کل حفاظت محیط زیست استان، تلاش در راستای حل مشکلات زیست محیطی است و با جدیت تلاش می کنیم که مسایل زیست محیطی در استان با کمک مسئولان بخش های مختلف حل شود.

شمسی پور خاطر نشان کرد: حفاظت از محیط زیست به عنوان یک محور اصلی در برنامه ها باید لحاظ شود و برای آن می بایست همکارهای لازم صورت گیرد.

وی به نقش نیروی انتظامی در حفاظت از محیط زیست اشاره کرد و افزود: در حفاظت از محیط زیست چه جلوگیری از آلودگی و چه جلوگیری از شکار و صید و از بین بردن منابع طبیعی همکاری و همراهی نیروی انتظامی در تمام مراحل حفاظت از الزامات است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین ضمن امیدواری همکاری متقابل با نیروی انتظامی گفت: محیط بانان یگان حفاظت محیط زیست استان با حمایت نیروهای انتظامی استان با شکارچیان و غارتگران محیط زیست بخصوص شکارچیان زنده گیری پرنده های کمیاب در استان به شدت برخورد خواهند کرد.

در ادامه دیدار سردار محمودی فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین ضمن اعلام آمادگی همکاری با سازمان حفاظت محیط زیست گفت: برای پیشبرد اهداف که همان حفظ محیط زیست کشور است دامنه همکاریهای فی مابین در قالب یک تفاهم نامه می تواند وسعت همکاری ها را افزایش دهد.
 
کلمات کلیدی : شکارچیان+محیط زیست
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.