توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444238
سشنز سوگند یاد کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۱
رئیس‌جمهور آمریکا امروز، آغاز کار «جف سشنز» را در مقام دادستان کل این کشور اعلام کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از بی‌بی‌سی، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا، امروز آغاز کار «جف سشنز» را در مقام دادستان کل این کشور اعلام کرد. جف سشنز در حضور «مایک پنس»، معاون رئیس‌جمهور و همسرش سوگند یادکرد. دادستان کل آمریکا عالی‌ترین مقام قضائی در دولت این کشور است. 

سشنز با قراردادن دست چپ خود روی انجیل، سوگند خورد که برای محافظت از قانون اساسی آمریکا در مقابل همه تهدیدها و دشمنان داخلی و خارجی، تمام تلاش خود را به‌کار گیرد.  

دونالد ترامپ به هنگام مراسم تحلیف جف سشنز برای تصدی مسئولیت در مقام دادستان کل آمریکا ، وی را ستود. ترامپ گفت: «آمریکا با چالشهای متعددی مواجه است. ما با چالش افزایش جرم و جنایت و تهدید تروریسم مرگبار مواجه هستیم. وضع ما در حال حاضر رو به بهبود نیست اما بی تردید، بهتر خواهد شد.

بزودی وضع ما بسیار بهتر خواهد شد. ما در برهه زمانی خطرناکی قرار داریم و برای عبور از این وضع، باید دادستان کلی در مسند امور باشد که مصمم باشد. جف سشنز فردی مصمم است. او می داند که مسئولیت دادستان کل آمریکا محافظت از مردم آمریکا و خدمت به آنها است. این دقیقا همان کاری است که او انجام خواهدداد. او بهتر از هر فرد دیگری این کار را انجام خواهد داد. او بهتر از هر فرد دیگری برای این مسئولیت آموزش دیده است.»
 
کلمات کلیدی : جف سشنز ، دادستان کل آمریکا ، سوگند سشنز ، سشنز ، رئیس جمهور آمریکا ، ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.