نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456631
عروسی‎های رنگارنگ اقوام ایرانی
تاریخ انتشار : شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۵
امیرعلی جوادیان در مجموعه عکس «عروسی‌های سنتی ایران» سعی کرده است تا مخاطبان خود را با آداب و رسوم زیبای اقوام مختلف ایرانی در مراسم عروسی‌شان آشنا کند.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیرعلی جوادیان عکاس با سابقه که فعالیت حرفه ای خود را از سال 58 در حوزه هنری آغاز کرده است همچنان عکاسی فعال و پویاست که در سفرهایش به گوشه و کنار کشور، جلوه های مختلف زندگی مردم، طبیعت و معماری ایران را ثبت می کند.

او در یکی از همین پروژه های خود به سراغ مراسم های عروسی سنتی اقوام مختلف ایرانی رفته است و با ثبت این لحظات شاد و دلنشین سعی دارد امید و نشاطی این مردم را نشان دهد.

جوادیان در این مجموعه عکس تلاش کرده تا تصویری از آداب و رسوم و سنت هایی که مردمان نقاط مختلف ایران در مراسم های خود برگزار می کنند را به مخاطبان نشان دهد.
او این مجموعه عکس را از 15 سال پیش آغاز کرده است و همچنان در حال تکمیل آن است، همچنین کتابی درهمین خصوص تهیه کرده که هنوز منتشر نشده است.
 
کلمات کلیدی : عروسی، رنگارنگ
 
نيم نگاه
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۰۵ ۲۰:۵۱:۵۸
در زير هر عكس يك سطر توضيح لازم بود. (4217571) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.