نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416284
موکبهای ایرانی تا ۲۵ صفر خدمات می‌دهند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۷
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه زائران کشورمان در حال بازگشت از عتبات عالیات هستند، گفت: موکبهای مستقر شده در مرزهای سه‌گانه و شهرهای زیارتی عراق تا ۲۵ ماه صفر خدمات می‌دهند.

به گزارش تسنیم حمیدرضا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم«پویا» درباره آخرین وضعیت زائران ایرانی اربعین حسینی اظهار کرد: بیش از دو میلیون نفر از زائران کشورمان امسال در ایام اربعین حسینی عازم عتبات عالیات شدند و در حال حاضر موج بازگشت زائران آغاز شده است.

وی ادامه داد: در حدود یک میلیون و 500 هزار نفر از زائران ایرانی از مرزهای سه‌گانه و هوایی وارد کشور شده‌اند و الباقی نیز در روزهای آتی به ایران بازمی‌گردند.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها عنوان کرد: در حال حاضر ترافیک در مسیرهای بازگشت از مرزهای مهران، چذابه و شلمچه وجود دارد اما این ترافیک تا حدودی روان است.

گودرزی به زائرانی که در حال بازگشت به منازل خود هستد، گفت: زائران به ویژه در مسیرهای بازگشت از مرز مهران به هشدارها و اطلاعیه‌های پلیس و ستاد مرکزی اربعین توجه کنند.

وی درباره خدمات رسانی موکبهای ایرانی به زائران نیز تصریح کرد: خدمات پذیرایی و اسکان تا روز جمعه 25 ماه صفر در مرزهای سه‌گانه و شهرهای زیارتی عراق ارائه می‌شود و امیدواریم زائران باقی مانده از آن بهره بگیرند.
 
کلمات کلیدی : موکب+اربعین
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۲ ۱۰:۴۲:۳۵
هزینه موکب ها چه جوری تامین میشه ؟ (4026727) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.