توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422782
شمخانی: برای مقابله با بدعهدی آمریکا برنامه داریم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۷
دریابان علی شمخانی عصر شنبه در دیدار با رمضان عبدالله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به تلاش لابی صهیونیسم در هیئت حاکمه آمریکا برای تاثیر گذاری بر روند اجرای تعهدات واشنگتن در برجام اظهار داشت: برجام نشان روشنی از قدرت نرم جمهوری اسلامی در مقابله با نظام سلطه بوده وما ضمن دفاع بدون تنازل از حقوق قانونی خود برای مقابله با هرگونه بدعهدی و بی مسئولیتی محدود و فاحش، برنامه داریم.

به گزارش العالم، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورایعالی امنیت ملی به تلاش لابی صهیونیسم در هیئت حاکمه آمریکا برای تاثیرگذاری بر اجرای برجام خبرداد و تاکید کرد که برای مقابله با هر گونه بدعهدی آمریکا برنامه داریم.

به گزارش دبیرخانه شورای امنیت ملی، دریابان علی شمخانی عصر شنبه در دیدار با رمضان عبدالله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به تلاش لابی صهیونیسم در هیئت حاکمه آمریکا برای تاثیر گذاری بر روند اجرای تعهدات واشنگتن در برجام اظهار داشت: برجام نشان روشنی از قدرت نرم جمهوری اسلامی در مقابله با نظام سلطه بوده وما ضمن دفاع بدون تنازل از حقوق قانونی خود برای مقابله با هرگونه بدعهدی و بی مسئولیتی محدود و فاحش، برنامه داریم.

شمخانی با تقدیر از مواضع اصولی جهاد اسلامی فلسطین که در بیانیه 10ماده ای اخیر این جنبش مورد تاکید قرار گرفت اظهارداشت: هر راهبرد دیگری غیر از تداوم مقاومت در برابر رژیم کودک کش صهیونیستی حرکت به سمت سراب است.
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورایعالی امنیت ملی با بیان این که مهمترین اولویت جهان اسلام حمایت از آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف است، تاکید کرد: هرگونه اقدامی که موجب ایجاد انحراف در مسیر مبارزه با رژیم صهیونیستی به عنوان اصلی ترین تهدید جهان اسلام گردد خیانت به مسلمانان جهان تلقی می شود.
وی با اشاره به کنگره عظیم اربعین در سال جاری که در آن میلیونها انسان آزاده با مذهب و ملیت مختلف شعار محوری حمایت از فلسطین را سردادند، افزود: امروز حامیان فلسطین در سراسر جهان معتقدند تنها راه پیروزی و احقاق حق مردم، تکیه بر اراده داخلی و مقاومت اسلامی است.
دریابان شمخانی رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای منطقه را شریک راهبردی گروههای تروریستی و تکفیری که ایجاد کننده فتنه برادر کشی در جهان اسلام هستند عنوان کرد و گفت: ارائه سلاح، درمان مجروحان و کمک های اطلاعاتی و مالی تنها بخشی ازحمایت رژیم صهیونیستی و متحدانش از تروریستهای تکفیری برای کشتار مسلمانان و تشدید درگیری ها در کشورهای اسلامی است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی شکست سنگین تروریستهای تکفیری و حامیان منطقه ای و غربی آنها در سوریه و عراق را سرنوشتی محتوم برای کلیه متجاوزان وسلطه گران عنوان کرد و اظهار داشت: زمان اعمال اراده سیاسی به ملل مظلوم با سلاح، پول وخشونت و جنایت سپری شده و به وعده الهی آینده متعلق به مستضعفان و محرومان است.
رمضان عبدالله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی نیز در این دیدار با قدردانی از حمایت های رهبری، دولت و مردم جمهوری اسلامی ایران از مقاومت فلسطین افزود: تنها حکومتی در جهان که به صورت واقعی از آرمان فلسطین حمایت و پشتیبانی نموده و رژیم جعلی صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد، جمهوری اسلامی ایران است.
وی با تقبیح حاکم شدن سیاستهای تفرقه امیز در جهان اسلام که موجب کاهش حساسیت نسبت به فلسطین و استیفای حقوق مردم مظلوم آن شده است، اظهار داشت: برخی کشورهای عربی با تلاش برای مقابله با جمهوری اسلامی که عامل ثبات و صلح درمنطقه است مسیر تضعیف جبهه مقاومت وهمکاری با دشمنان جهان اسلام را می پیمایند.
 
 
کلمات کلیدی : علی شمخانی+بدعهدی آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.