توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 311181
واگذاری غیرکارشناسی کار دست رجا داد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۰
واگذاری شرکت رجا به تامین اجتماعی غیرکارشناسی و غیراصولی بود و این واگذاری موجب بروز مشکلاتی برای بخش مسافری ریلی کشور شد.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل رجا درباره واگذاری این شرکت به سازمان تأمین اجتماعی و امکان برگشت واگذاری گفت: واگذاری شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا،‌ شتابزده و غیرکارشناسی بود و هنوز هم مباحث واگذاری به طور کامل رفع نشده، ضمن آن که ‌شرکت رجا آسیب‌هایی دید و امروز هنوز مسائل این واگذاری به صورت کامل حل نشده است.

وی ادامه داد: افتتاح راه‌آهن شیراز - اصفهان شتابزده بود، این افتتاح بد انجام شد بنابراین تکمیل آن کماکان زمان‌بر شده و حل این مشکل به طول می‌انجامد، بهتر بود با کمی دقت این واگذاری تخصصی‌تر و کارشناسی‌تر انجام می‌شد.

مدیرعامل رجا با بیان اینکه بازگشت این شرکت به راه‌آهن امکان‌پذیر نیست، توضیح داد: به همین دلیل لازم است ‌سازمان خصوصی سازی، سازمان تامین اجتماعی، شرکت راه‌آهن، وزارت راه و شهرسازی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، همه به این بخش مسافری که بار اصلی حمل‌و‌نقل ریلی کشور را‌ عهده‌دار است ‌کمک کنند تا با رفع مشکلات‌، آن گونه که شایسته است به مردم خدمت کند.

موسوی‌نژاد با اشاره به واگذاری رجا به تأمین اجتماعی بابت رد دیون دولت، بیان کرد: تأمین اجتماعی بابت مطالبات خود از دولت، شرکت رجا را دریافت کرده است و علاقه دارد که در بخش ریلی سرمایه‌گذاری کند. خدمت‌رسانی ریلی امروز یکی از مسئولیت‌های اجتماعی این سازمان است تا شرکت رجا به عنوان یک شرکت خدمات‌دهی در بخش اجتماعی فعالیت کند.

مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا بیان کرد: البته فلسفه وجودی همه شرکت‌ها نظیر تأمین اجتماعی، درآمدزایی نیز هست که باید به این قسمت نیز توجه شود.
 
کلمات کلیدی : قطار ، سازمان تامین اجتماعی، رجا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.