نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 176867
عیادت وزیر از دانش‌آموزان شین آبادی در سکوت رسانه ای
تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۵۲
در عیادت وزیر آموزش و پرورش از دانش آموزان شین آبادی، خبرنگاران و عکاسان اصفهانی پشت درب‌های بسته بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان ماندند و سکوت رسانه‌ای برای دانش‌آموزان شین آبادی همچنان ادامه دارد.

به گزارش فارس از اصفهان، وزیر آموزش و پرورش که در سفری دو روزه به استان اصفهان رفته است، دقایقی پیش برای عیادت از ۳ دانش آموز بیمار روستای شین آباد که دچار سوختگی با درصد بالایی شده بودند و هم اکنون در بیمارستان سوانح و سوختگی امام موسی کاظم (ع) بستری هستند، رفت اما با وجودی که خبرنگاران و عکاسان از پیش توسط روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان دعوت شده و وزیر را در برنامه‌های مختلف سفرش همراهی می‌کردند، به بیمارستان راه ندادند .

این در حالی بود که خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری فارس، مهر، ایسنا، ایرنا و صدا و سیما برای پوشش خبری و تصویری حضور پیدا کردند اما آنها را به بیمارستان راه ندادند. مسئولان علت عدم اجازه ورود به بیمارستان را وضعیت بد جسمی بیماران و عفونت آنها عنوان کردند اما این در حالی است که به تصویربردار و عکاس وزارت بهداشت و درمان اجازه ورود دادند.
 
کلمات کلیدی : دانش آموزان شین آباد+وزیر آموزش و پرورش
 
۱۳۹۱-۱۱-۰۷ ۲۲:۰۰:۳۷
تنهادلیلشان ترس ازبرخورد تندخانوادههاوهمراهان این عزیزان وانعکاس ان درجراید بوداما برادربزرگوار ملت ایران شریفتر ومحفوظ به حیا تر ازانند که به میهمان بی احترامی کنند (1104210) (alef-10)