نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461761
روایتی متفاوت از اتفاقی که هفته گذشته بین آخوندی و یک خبرنگار افتاد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۴
ایلنا روایتی متفاوت از اتفاقی که هفته گذشته در حاشیه هیات دولت بین عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و خبرنگار باشگاه خبرنگاران افتاد،منتشر کرد.

خبرنگار ايلنا نوشت: روز 18 فروردین ماه طبق روال هفته های اخیر خبرنگاران حوزه دولت در حیاط پاستور حاضر شدند تا پاسخ سوالات خود را از وزرا و اعضای کابینه دریافت کنند .

خبرنگار باشگاه خبرنگاران که طبق روال هر هفته سوال خود را نسبت به دیگر رسانه ها ارجح می دانست پیش از اینکه اجازه بدهد اعضای کابینه سوالات دیگر خبرنگاران را پاسخ دهند، سوال خود را مطرح  کرد و بدون استثنا از همه وزرا سوالاتی در مورد اینکه "آخرین باری که فشار خون گرفتید کی بود؟" ٬ "چقدر به سلامتی تان اهمیت می دهید"٬ "چه زمانی آزمایش چکاب کردید؟"٬ و "چه وقت هایی ورزش می کنید" پرسید.

در آن روز آقای آخوندی به جای اینکه مسیری را که وزرایی که تمایل به پاسخگویی ندارند را انتخاب کند یک راست در جمع خبرنگاران حاضر شد. خبرنگار باشگاه خبرنگاران هم به شیوه خود پیش از اینکه اجازه پاسخگویی وزیر به سوال من را بدهد پرسید که آیا تایید می کنید هواپیماهای ايرباسي  که اخیرا ایران خریداری کرده هواپیمایی است که توسط کلمبیا به این کشور مرجوع شده است.

آخوندی ضمن تکذیب آن گفت که این چه سوالی است که مطرح می کنید و من به این سوالات پاسخ نمی دهم.

خبرنگار میکروفون خود را دست تصویربردارش داد و آخوندی سعی کرد با لحنی دیگر به او توضیحاتی ارائه دهد. اما خبرنگار دوباره میکروفون را از تصویربردار گرفت و گفت پس موضوع را توضیح دهید.

وزیر راه و شهرسازي هم برافروخته شد و میکروفون را از دست خبرنگار گرفت و به تصویربردارشان داد و گفت :"خبرنگار باید یک جو عقل در سرش باشد"اصلا اشاره مشخصی به این خانم نداشت و بر خلاف برخی خبرها میکروفون را پرت نکرد.

به هر حال من به عنوان یک خبرنگار اگر چه معتقدم اصول حرفه‌ای از سوی این خبرنگار در این ماجرا موثر بوده، اما از طرفی اعتقاد دارم آقای آخوندی به هیچ دلیلی نباید صبر و حوصله خود را به ویژه در مقابل افرادی که چنین دنبال حواشی هستند از دست بدهد.

در پایان هم آقای وزیر در پاسخ به سوال من گفت که دیگر حوصله ای برای پاسخگویی برایش باقی نمانده است.
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۰۶:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۲ ۱۶:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۲۰:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۸:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۶:۵۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۰:۲۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۰:۱۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۱ ۱۰:۱۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۳:۳۹
 
۱۳۹۴/۰۷/۰۶ ۰۸:۲۶
 
 
کلمات کلیدی : آخوندی+وزیر راه و شهرسازی+برخورد آخوندی با خبرنگار
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۱۹:۳۸:۳۵
مسافر فرودگاه امام هم دنبال حاشیه بود که آقای آخوندی اونطوری جوابش را داد. (4250638) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۰۰:۳۹:۲۸
شما بگو پارکینگ فرودگاه ساعتی چند تومان است؟ پارکینگ ترمینال غرب ه آن درب و داغانی ساعتی چند تومان است؟ شما در ترمینال هم 8 روز پارک کنی می شود 200 تومن (4251454) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۰۶:۲۱:۱۰
مسافر فرودگاه امام یک هفته ماشین رو توی پارکینگ فرودگاه خوابونده بود و زیاده خواهی میکرد میخواست مفت براش تموم بشه جایزه هم بهش بدن
هر چیزی حدی داره (4251682) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۲۰:۰۳:۱۲
خوب كرد اقاى وزير (4250711) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۰۰:۵۵:۰۳
این خبرنگار اصلاح طلب به حرفه خودش هم توهین می کند و به خاطر باند بازی (چون وزیر را از باند خودش می داند) مسله به این مهمی را چگونه ماست مالی می کند و ....!!!!! (4251475) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۰۸:۱۷:۱۹
همیشه می گن بذای قضاوت حرف هر دو طرف رو بشنو. یاد بگیر (4251783) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.