توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417274
سرلشکر جعفری: به هیچ وجه نیروی ایرانی در موصل نداریم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۹
فرمانده کل سپاه گفت که هیچ ایرانی در نبرد آزادسازی موصل حضور ندارد.

به گزارش تسنیم، سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه در حاشیه جشنواره مالک اشتر طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: در عراق، مجاهدان عراقی و حشدالشعبی آنقدر توانمند هستند که به نیروهای ایرانی نیاز ندارند. البته در حد محدود مستشاری ممکن است باشند اما به هیچ وجه نیروی ایرانی در موصل نداریم.

وی افزود: خود عراقی ها در موصل می‌جنگند، البته جهان اسلام نیاز به پشتیبانی و کمک دارد و با توجه به اینکه این غائله به زودی‌ تمام نمی‌شود، تروریست‌ها ممکن است بعد از موصل به سمت سوریه بروند.

فرمانده کل سپاه اضافه کرد: جبهه مقاومت همان جبهه انقلاب است و جوانان می‌خواهند بروند اما راه بسته است و ممکن است جوانان از طرق دیگر خود را به آنجا برسانند چرا که جوانان انقلابی، دفاع از انقلاب اسلامی را دفاع از مقاومت اسلامی می‌دانند اما فعلا باید این شوق و شور را نگه دارند تا زمان آن برسد.

سرلشکر جعفری در پاسخ به سوالی درباره بیانات رهبری در خصوص نقض برجام و اینکه واکنش سپاه به نقص برجام چه خواهد بود؟ پاسخ داد: سپاه بخشی از نظام اسلامی است و هرچه رهبری معظم و مجلس و دولت و مسئولان نظام، تصمیم بگیرند، سپاه به طور مطلق از آنان حمایت می‌کند و در آن چارچوب حرکت می‌کند.
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۲۲:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۱۸:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۳ ۱۳:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۴ ۱۰:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۵ ۱۲:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۷/۳۰ ۱۸:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۵ ۱۰:۴۴
 
۱۳۹۵/۰۶/۳۱ ۱۳:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۲۱:۲۲
 
۱۳۹۴/۰۶/۱۰ ۱۰:۰۵
 
 
کلمات کلیدی : سرلشکر جعفری، سپاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.