توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508499
ادامه حملات تلافی‌جویانه یمنی‌ها به مواضع عربستان/کشته شدن ۳ نظامی سعودی دیگر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸
در ادامه حملات تلافی جویان نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، سه نظامی سعودی در استان حجه به هلاکت رسیدند.

به گزارش تسنیم به نقل از المیادین، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پاسخ به ادامه حملات عربستان، با موشک‌های کاتیوشا، استحکامات ارتش سعودی در نجران و جیزان را هدف قرار دادند.

یک منبع نظامی گفت که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن پادگان نظامیان سعودی در غرب شهر المْوَسّم در جیزان را با موشک و گلوله‌های توپ هدف قرار دادند.

این منبع افزود که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین مراکز تجمع و استحکامات نظامیان سعودی در پایگاه القنبور و گذرگاه الطوال در جیزان و  پایگاه الطلعه در منطقه نجران را هدف قرار دادند.

یک منبع نظامی یمنی گفت که 3 نظامی سعودی به ضرب گلوله ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در شمال منطقه مرزی میدی در استان حجه به هلاکت رسیدند.

در مقابل جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی 5 بار منطقه یختل در شمال بخش ساحلی المخا در غرب استان تعز را بمباران کردند.

ادامه حملات موشکی ارتش یمن به مواضع مزدوران

یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن روز دوشنبه مراکز تجمع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در غرب استان تعز را در هم کوبید.

در همین راستا یک منبع نظامی گفت که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن بامداد دوشنبه دو موشک زلزال 2 به سمت مرکز تجمع مزدوران عربستان در شمال منطقه یختل در غرب استان تعز شلیک کردند.

وی افزود که که این دو موشک با دقت بالایی به هدف مورد نظر اصابت کردند و در پی این حمله موشکی مزدوران متحمل خسارات سنگینی شدند.

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن طی هفته‌های اخیر پایگاه‌ها و مواضع نظامیان سعودی در مناطق مرزی عربستان در جیزان و نجران را هدف حملات توپخانه‌ای و موشکی سنگین خود قرار داده‌اند که در پی این حملات شماری از نظامیان سعودی کشته و یا زخمی شد‌ه‌اند.

در مقابل جنگند‌ه‌های ائتلاف متجاوز سعودی و مزدوران نیز هر روز مناطق مسکونی یمن و زیرساخت‌های این کشور را هدف حملات هوایی، زمینی و دریایی قرار می‌دهند.

رژیم سعودی در قالب ائتلاف خود از سه سال پیش جنگی همه‌جانبه علیه یمن را به راه انداخت که تاکنون به کشته شدن بیش از هشت هزار نفر و زخمی شدن هزاران یمنی دیگر، انهدام ساختار زیربنایی این کشور، آوارگی میلیونها نفر و شیوع بیماری‌های واگیردار و قحطی در این کشور منجر شده است.
 
کلمات کلیدی : جنایات آل سعود + عربستان + یمن + أنصارالله
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.