توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 401857
شرط پوتین برای کنار رفتن بشار اسد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۶
رئیس جمهور روسیه اعلام کرد: تنها راه ممکن برای کنار رفتن بشار اسد از ریاست جمهوری سوریه، رای مردم در انتخابات است و جز این هیچ راه دیگری وجود ندارد.

به گزارش شبکه خبر، رئیس جمهور روسیه گفت: با توجه به حقوق ملت سوریه در باره سرنوشت حکومت این کشور، نباید اقدام نظامی انجام داد و هر کاری باید زیر نظر و کنترل سازمان ملل صورت گیرد.

ولادیمیر پوتین افزود: با وجود تمامی مشکلات در این زمینه، مسکو امید خود را از دست نمی دهد و تلاش می کنیم موافقت تمامی شرکای خود را برای اقدام در باره حل سیاسی بحران سوریه با ساز وکار دمکراتیک جلب کنیم. پوتین ادامه داد: اکنون نباید به بیان اظهارات سیاسی روی آورد، بلکه باید تلاش کرد تا راه خروج از بحران سوریه پیدا شود و از این رو ضرورت دارد، همگی برای حل سیاسی وضعیت کنونی متقاعد شوند.


وی  گفت: مسکو موافقت بشار اسد را برای حرکت در مسیر تدوین قانون اساسی جدید گرفته است تا براساس آن انتخابات برگزار شود، اما توافق هیچ کس دیگر را نمی توان در این مورد جلب کرد.
 
کلمات کلیدی : پوتین، بشار اسد، روسیه، سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.