توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470257
مأمور پلیس فرودگاه کیف حاوی چک‌های میلیاردی را به صاحبش بازگرداند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱
رئیس پلیس فرودگاه استان یزد از بازگرداندن کیف دستی حاوی چندین فقره چک و سفته به مبلغ ۵ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال توسط یکی از کارکنان پلیس فرودگاه یزد به صاحبش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرحیم رادان اظهار داشت: یکی از کارکنان پلیس فرودگاه شهید صدوقی یزد هنگام انجام وظایف ذاتی و کنترل مسافران پروازهای داخلی، یک عدد کیف دستی را در سالن انتظار پرواز پیدا کرد.

وی ادامه داد: مامور پلیس، روح‌الله خالدی نژاد، بدون هیچ چشم‌داشتی، کیف مذکور را به افسر نگهبانی تحویل داد و تلاش برای یافتن صاحب کیف آغاز شد.

رئیس پلیس فرودگاه یزد با اشاره به شناسایی صاحب کیف دستی خاطرنشان کرد: تمام محتویات این کیف که شامل چندین فقره چک و سفته به مبلغ ۵ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال، سند منزل مسکونی، دو دسته چک، مدارک خودرو و مدارک هویتی بود به صاحبش تحویل داده شد.

رادان، صحت و امانت‌داری پلیس از اموال مردم را مصداق بارز ترویج فرهنگ صداقت و امانت‌داری در جامعه برشمرد و افزود: شهروندان هنگام سفر، اسناد و مدارک خود را در محلی مطمئن نگهداری کرده و از انتقال وجه نقد و چک به صورت دستی خودداری کنند.
 
کلمات کلیدی : مأمور پلیس، فرودگاه ، امانت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.