نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507003
پلیس دوچرخه سوار در شهرستان البرز راه اندازی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۱
فرمانده انتظامی البرز از راه اندازی پلیس دوچرخه سوار برای نخستین بار در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ سهراب خسروی افزود: در راستای استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات، کاهش استهلاک خودرو و موتورسیکلت های سازمانی، برای نخستین بار اقدام به تهیه چند دستگاه دوچرخه برای انجام ماموریت های سازمانی در شهر الوند و بخش محمدیه کرده ایم. 
این مقام انتظامی ادامه داد: راه اندازی پلیس دوچرخه سوار همچنین در راستای استفاده از هوای پاک و اعزام به موقع کارکنان پلیس راهور جهت روانسازی ترافیک و تسریع در حضور به موقع پلیس در رسیدگی به تصادف ها در هسته مرکزی شهر بوده است. 
سرهنگ خسروی در پایان اضافه کرد: امیدواریم این اقدام پلیس ضمن الگو بودن برای مردم در استفاده از دوچرخه به جای خودرو و کاهش آلودگی ها، احترام بیشتر به قوانین و مقرارت راهنمایی و رانندگی و کمک آنها به نظم و امنیت شهرها را در پی داشته باشد.
پلیس دوچرخه سوار

 
 
کلمات کلیدی : پلیس دوچرخه سوار+البرز+کرج
 
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۲۱:۲۳:۵۶
جالبه. حتی نایلونهای روی دوچرخه را هم باز نکرده اند. ظاهراً خودشان هم اعتقاد چندانی به این کار ندارند و قرار است که دوچرخه ها را پس از این مانور تبلیغاتی پس بدهند!!! (4540451) (alef-11)
 
Belgium
۱۳۹۶-۰۶-۰۹ ۱۰:۳۵:۴۴
بسیار کار پسندیده ای است چون هم موجب سرعت در کار و کمک به محیط زیست می شود و هم موجب ارتقاء سلامت پرسنل خدوم راهنمایی و پلیس. (4541001) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.