توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485973
کدخدایی: در روز قدس به سمت مسایل فرعی نرویم
تاریخ انتشار : جمعه ۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۹
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در راهپیمایی روز جهانی قدس نباید به سمتی برویم که هدف اصلی که مبارزه با صهیونیست و استکبار جهانی است به مساله ای فرعی تبدیل شود و مسایل داخلی جای آن را بگیرد.

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان عصر جمعه در واکنش به هتاکی عده اندکی به رئیس جمهوری، معاون اول و نایب رئیس مجلس و موج سواری رسانه های معاند از این مساله، در گفت وگو با ایرنا افزود: روز قدس روزی است که مظهر ضد استکبار و ضد اسراییل و صهیونیستم است و امام راحل آن را برای مبارزه با جنایتکاران صهیونیستی قرار داده اند.

وی ادامه داد: نباید این مسیر و هدف گم شود و به سمتی برویم که هدف اصلی از روز قدس که مبارزه با صهیونیست و استکبار جهانی است به مساله ای فرعی تبدیل شود و مسایل داخلی جای آنها را بگیرد.

در هنگام حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری و اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، عده اندکی با سردادن شعارهای اهانت آمیز، در روز وحدت جهان اسلام به اقدام ساختار شکنانه روی آوردند. این مساله دستاویزی برای رسانه های معاند شده تا شاید بتوانند هدف اصلی این روز را کم رنگ کرده و بازتاب های جهانی آن به فراموشی سپرده شود.
 
کلمات کلیدی : راهپیمایی روز قدس + فلسطین + راهپیمایی + کدخدایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.