توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472076
مارادونا: من فرزند امارات هستم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۷
اسطوره فوتبال آرژانتین از دلیل انتخاب تیم اماراتی سخن به میان آورد. او بائوسا را هم مربی خوب دانست.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الإمارات الیوم، دیگو آرماندو مارادونا تصمیم گرفت که بار دیگر به فوتبال امارات بر گردد و این بار او هدایت تیم دسته دومی الفجیره را برعهده گرفت.

او گفت‌: انگیزه زیادی برای کسب موفقیت با الفجیره دارم. این تیم را انتخاب کردم، چرا که هم امکانات لازم را دارد و هم مدیران شایسته‌ای این تیم را اداره می‌کنند. از همه نظر آماده شروع به کار هستم و اطمینان دارم که می‌توانم موفق شوم. من پیشنهادهای زیادی داشتم اما چون امارات را دوست دارم بار دیگر تصمیم گرفتم که در این کشور مربیگری کنم.

ال دیگو ادامه‌ داد: من فرزند امارات هستم و احترام زیادی در این کشور می‌بینم. از باشگاه‌های چینی هم پیشنهاد داشتم اما به آنها گفتم که به خاطر مردم امارات که علاقه زیادی به آنها دارم راهی لیگ این کشور می‌شوم. امیدوارم که در الفجیره روزهای خوبی را تجربه کنم. کسی نمی‌تواند به دنبال پیروزی برابر الفجیره باشد، چرا که بر مارادونا پیروز می‌شود.

سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین درباره این سوال که چرا در مربیگری هم مانند فوتبال موفق نشد؛ این گونه پاسخ داد: من بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان هستم و طبیعی است که تکرار دوباره این لقب چه در مستطیل سبز و چه در خارج از آن بسیار سخت باشد.

مارادونا درباره ادگاردو بائوسا سرمربی جدید تیم‌ ‌ملی فوتبال امارات هم این گونه واکنش نشان داد: او شخص خوبی است.
 
کلمات کلیدی : مارادونا + امارات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.