نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 346968
هشدار به مدیران سایت ها ؛
دانلود نرم افزار واتس آپ فیلتر شد!
بخش دانش و فناوری الف،1 اردیبهشت95
برخی کاربران برای دانلود نرم افزار واتس آپ در سایت ها دچار مشکل شده اند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۸
بعد از مراجعه به برخی سایت برای دانلود پیام رسان واتس آپ  و بروزرسانی این نرم افزار پر کاربرد با مشکل رو برو شده اند. کاربران با ورود به این سایت های نسبتا معتبر دانلود نرم افزار های اندرویدی با پیامی نسبت داده شده به کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه اینترنتی مواجه شده اند.
 
در این پیام آمده است که" لینک نرم افزار واتس اپ به دلیل هشدار کارگروه مصادیق مجرمانه ا ز سایت حذف شده است".به نظر می رسد این اقدام مرتبط با دستور قضایی ، فیلتر این نرم افزار که در سال 92 صادر شده بود هم اینک اجرا شده است. 
 
 این دستور قضایی به برخی از مارکت های معتبر سایت ها رسیده و لینک دانلود فیلتر  شده است ،  البته گفته می شود این نرم افزار هنوز در ایران فیلتر نشده است.  
 
گفتنی است که یکی از مدیران سایت های دانلود نرم افزارهای اندرویدی اشاره داشت که دستور برداشتن لینک دانلود واتس آپ در تاریخ 29 فروردین به آنها ابلاغ شده است.
 
 
شایان ذکر است که دانلود این نرم افزار در برخی از مارکت ها موجود بوده و هنوز فیلتر نشده است.
 
ناگفته نماند در اتفاقی که افتاد چند سوال باقی مانده است :اینکه چرا برخی از سایتها برایشان حکم قضایی ارسال نشده (برخی از مدیران  سایت ها معتقد هستند گزینشی ارسال شده است)یا اگر هم ارسال شده  لینک دانلود همچنان وجود دارد.همچنین در صورتی که لینک واتس اپ از تمام سایتها و مارکت های ایرانی حذف شود ،مسئولین ذیربط آیا این موضوع را در نظر نگرفته اند که با این اقدامشان تعداد بسیاری از کاربران برای به روزرسانی و یا دانلود مجدد نرم افزار روانه مارکتهای خارجی می شوند جیب این شرکتها به دلیل ترافیک بیشتر اینترنتی صرف شده پر پول تر می شود.
 
 
دانلود واتس اپ فیلتر شد!
 
 
دانلود واتس اپ فیلتر شد!
 
دانلود واتس اپ فیلتر شد!
 
دانلود واتس اپ فیلتر شد!
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری-واتس آپ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۱ ۱۲:۳۸:۵۲
اين اقدامات نيجه معكوس دارد.. (3657430) (alef-3)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۱ ۱۵:۳۲:۴۷
تقریبا همه کاربرای اینترنت تو ایران موقع عکس گرفتن میگن "همه با هم بگین فیییییییییلتر" و یه لبخند می زنن و عکس می اندازن. (3657883) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.