نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486314
روایتی مهم از خنثی‌سازی اقدام تروریست‌ها در آخرین میتینگ انتخاباتی روحانی و رئیسی در مشهد
بخش خبری الف، ۴ تیر ۹۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۲
خراسان به نقل از معاون دادستان مشهد نوشت: در آخرین روز میتینگ انتخاباتی در مشهد، رئیسی و روحانی همزمان در جمعیت انبوه طرفداران خود در حال سخنرانی بودند که عامل تروریست در فاصله‌ای نزدیک به محل تجمع دستگیر شد.

قاضی حسن حیدری معاون دادستان مشهد گفت: قبل از آغاز آخرین همایش تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری در مشهد، به اطلاعاتی دست یافتیم که نشان می داد فردی قصد خرابکاری در تجمعات مردمی کاندیداهای ریاست جمهوری را دارد به همین دلیل، سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات خراسان رضوی وارد عمل شدند و تحقیقات گسترده ای را در این باره آغاز کردند.

وی افزود: شب قبل از برگزاری آخرین همایش تبلیغاتی در روز چهارشنبه، همه مسیرهای منتهی به محل همایش مذکور مورد بررسی های دقیق اطلاعاتی قرار گرفت و عملیات تخصصی سربازان گمنام امام زمان(عج) برای شناسایی فرد ناشناس ادامه یافت تا این که در دقایق اولیه بامداد روز چهارشنبه سرنخ هایی به دست آمد که بیانگر تهیه و ساخت مواد منفجره توسط یکی از هواداران گروهک های ضدانقلاب بود.

 بلافاصله اقدامات امنیتی در دستور کار قرار گرفت و سربازان گمنام امام زمان(عج) در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند این فرد را که حدود 27 سال سن داشت در حدفاصل حرم مطهر و میدان شهدا شناسایی و دستگیر کنند.

در بازرسی از این جوان، مقادیری لوازم و آلات و ادوات ساخت مواد منفجره به همراه چند عدد ریموت کشف شد که بلافاصله گروه خنثی سازی نیروی انتظامی نیز برای پیشگیری از وقوع هرگونه حادثه احتمالی وارد عمل شدند.

اگرچه متهم ابتدا تلاش می کرد چنین وانمود کند که لوازم انفجاری را برای خودش خریداری کرده است اما با بررسی لپ تاپ کشف شده از وی و بررسی ارتباطات و تماس های او با شبکه های ضدانقلاب خارج نشین مشخص شد که وی برای گرفتن امتیازاتی مانند پناهندگی قصد اقدام خرابکارانه در همایش کاندیداهای ریاست جمهوری را داشته است.

با دستگیری فردی که در حال ساخت مواد منفجره برای اقدام خرابکارانه در آخرین همایش تبلیغات ریاست جمهوری در مشهد بود، مشخص شد که فرد مذکور هوادار یکی از گروه های ضد انقلابی خارج نشین بوده و تنها برای گرفتن امتیازاتی مانند پناهندگی و جلب توجه قصد اقدام خرابکارانه را داشته که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در چنگ قانون گرفتار شد.

پرونده متهم مذکور با توجه به امنیتی بودن آن توسط قاضی حیدری به عنوان بازپرس ویژه در حال رسیدگی است.
 
کلمات کلیدی : حمله تروریستی+مشهد+تبلیغات انتخابات ۹۶+وزارت اطلاعات
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۰۰:۳۸:۵۳
همیشه قدردان امنیت بودم اما بعد از حوادث تهران بعد از هر نمازم برای پرسنل اطلاعات و همه زحمتکشان امنیتی کشور دعا میکنم.
واقعا امنیت نعمت بزرگیست. (4443205) (alef-3)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۰۱:۲۵:۰۲
بابا یه شب چراغ هارو خاموش کنید مرز ها رو باز بگید هرکی میخواد بره بسم الله، جو.ن مردم برای پناهندگی گرفتن داره خودشو منفجر میکنه
خدایا توبه (4443238) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۰:۲۰:۳۷
نگرفتی مطلبو -رفتنش که میتونه بره و راحت میتونه تابعیتشو عوض کتع - ولی پناهندگی به معنای پناهندگی سیاسی هس که بیاد خرابکاری انجام بده تا بهش بدن (4443573) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۵:۰۳:۵۵
با باز گذاشتن مرزها که پناهندگی نمیدن باید دین و وطنت رو بفروشی تا پناهندگی بگیری راه دیگه ای نداره. (4444151) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۰۱:۵۴:۴۵
همون موقع که روحانی مشغول متلک پرانی به نیروهای امنیتی بوده و هواداراش جیغ و کف میزدن براش...
اینا داشتن جونشون رو به خطر می انداختن! برای روحانی و هوادارش...

امنیتی ها مچکریم! (4443256) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۰۳:۰۲:۰۲
از طرف ضد انقلاب خارج نشین بوده ، نه تکفیری ها. می خواسته در جمع هواداران روحانی انفجار کند تا ان را به انقلابی ها نسبت دهد. صحبت های تند روحانی در ان ایام ، انگیزه را به ضد انقلاب داده بود که هر عملی ضد او و هوادارانش به راحتی به نظام نسبت داده می شود. (4443272) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۰۹:۰۵:۰۷
خاک بر سر وطن فروششون کنن
یعنی پناهندگی اینقد ارزش داره ؟؟؟ (4443459) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۴:۳۴:۳۹
آخه اونجا هم بره (اگه بره) از نظر اونها هيچ ارزشي نداره چون وطن فروشي كرده. (4444105) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۵:۰۳:۰۹
اره باید برن اونجا ظرف بشورن به حیوانات غذا بدن سگ بشورن (4444149) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۳:۲۹:۳۷
از بچه های وزارت اطلاعات کمال تشکر را دارم ./. (4443968) (alef-11)
 
Malaysia
۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۲۱:۰۲:۰۸
کدوم کشور به بمب گذار پناهندگی می دهد؟ (4444672) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.