توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 403612
تعیین بیمه‌گذار زائران اربعین حسینی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۷
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی از تعیین بیمه گذار زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: با تمهیدات صورت گرفته بیمه دانا به عنوان مجری بیمه زائران اربعین حسینی تعیین شد.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا گودرزی در گفت و گویی افزود: زمان پوشش بیمه ای به مدت یک ماه از 20 محرم لغایت 20 صفر است و اعتبار آن به محض خروج زائر بیمه شده از خاک ایران شروع و با ورود به کشور پایان می یابد.

وی با بیان این که مبلغ دریافتی از زائران برای بیمه 250 هزار ریال است، یادآور شد: ثبت نام به منظور مدیریت و ساماندهی هدفمند (صدور روادید، بیمه، تعیین مرز خروجی) از طریق سامانه سماح در حال انجام است.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی تاکید کرد: امکان خروج بدون روادید از تمامی مرزهای هوایی، دریایی و زمینی مهران، شلمچه و چزابه غیرممکن است لذا زائران از هم اکنون نسبت به اخذ روادید اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، از سال گذشته مسئولیت اعزام زائران به عتبات عالیات برای شرکت در مراسم اربعین حسینی به وزارت کشور واگذار شد و این وزارتخانه امسال برای دومین بار روند برگزاری این مراسم را برعهده دارد.
 
کلمات کلیدی : بیمه‌گذار زائران + اربعین حسینی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.