نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447182
بذرپاش: مردم بی تدبیرها را از صحنه کنار خواهند زد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰
نماینده سابق مردم تهران در مجلس با انتقاد از بی‌تدبیری دولت در مدیریت بحران‌ها گفت: امروز با هیچ عینکی خوزستان دیده نمی‌شود و کسانی که نمی‌توانند امورات ساده مردم را مدیریت کنند، باید بروند.

به گزارش تسنیم، مهرداد بذرپاش نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که در قالب سفری یک روزه به استان مرکزی سفر کرده است با حضور در دانشگاه اراک در جمع دانشجویان نخبه را مسئله مهم در پیوند علم، صنعت و دانشگاه دانست و ارتباط صنعت با دانشگاه را یکی از حلقه‌های مهم علم در کشور توصیف کرد.وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به حوادث اخیر در عرصه بین الملی گفت: آمریکا با چه زبانی باید دشمنی خود را با ملت ایران ابراز کند ما تأسیسات هسته ای اراک را تعطیل کردیم اما کاخ سفید با منع ورود هموطنان ما به آمریکا گستاخ‌تر شد.

معاون رئیس جمهور سابق با انتقاد از مدیریت اقتصادی و صنعتی کشور تصریح کرد: متأسفانه امروز دولت صنعت را رها کرده و به دلالی می‌پردازد و صنعتی‌های دیروز دلالان امروز شده‌اند و با وام‌های کمر شکن و بهره های غیرمنطقی و از آن طرف صورت‌های مالیاتی نجومی وضعیت صنعت را بحرانی کرده است.

وی در پاسخ به سوالی درباره بی تدبیری‌های اخیر دولت در مدیریت بحران‌ها گفت: سیل بی تدبیری کشور را بحران زده کرده و کسانی که نمی توانند ساده ترین امور مردم را اداره و مدیریت کنند باید بروند چرا که مردم از آنها گلایه دارند و آنها را حذف خواهند کرد.

بذرپاش با بیان اینکه مردم از مدیریت کشور گلایه‌مند هستند و سیل ناکارآمدی و بی تدبیری کشور را گرفته است، تأکید کرد: این افتضاح که در مدیریت کشور بوجود آمده در هر کجای دنیا بود زمینه استعفای دولت را فراهم می‌کرد اما امروز آقایانی که در رأس هستند نه تنها بحران را نمی‌توانند مدیریت کنند بلکه نزولات آسمانی را نیز نمی‌تواند مدیریت کنند.

وی با بیان اینکه آنقدر سرگرم مسائل سیاسی هستند که بر مدیریت نزولات آسمانی عاجزند، گفت: امروز با هیچ عینکی خوزستان دیده نمی‌شود و بخش ناچیزی از درآمد نفتی خوزستان برای حل این مشکلات از جمله گردوخاک آن کافی است.

عضو سابق هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه بی‌تدبیری در مدیریت کشور ناشی از تحریم‌ها نیست، خاطر نشان کرد: بی تدبیری‌های مدیریت حاصل خود محوری و خود مچکری آقایان است؛ گردوغبار در خوزستان، سیل در فارس و بوشهر دامان مدیریت منفعت گرا و خسته را خواهد گرفت.
 
کلمات کلیدی : بذرپاش+انتخابات96
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۱ ۲۳:۰۸:۲۸
کنارزدند خبرندارید (4169250) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.